Logická olympiáda a Talent základek.

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky. Tato soutěž je založená na úlohách, k jejichž řešení musí žáci využít nejen logické myšlení, ale také samostatný a kreativní přístup. Řešitelé mají jedinečnou možnost ověřit si svoji samostatnost v uvažování a pohotové rozhodování.

Letošního osmého ročníku se zúčastnilo více než 80 žáků naší školy převážně z 1. stupně.

V nominačním kole, které proběhlo na začátku října, se na předních místech v Praze 6 umístil František Souček ze 4. B a Ondra Klusáček z 5. C. Oba byli pozváni navazující soutěž Talent základek, kterou rovněž organizuje Mensa ČR.

Ondra Klusáček se stal vítězem za Prahu 6 a právem mu náleží titul TALENT ZÁKLADEK.

Gratulujeme k velkému úspěchu.

Více o soutěži naleznete zde: http://www.logickaolympiada.cz/talent/