Jméno:
Heslo:

AKTUÁLNĚ ZE ŠKOLY

ŘEDITELSKÉ VOLNO

V době ředitelského volna (čtvrtek 9. 5. a pátek 10. 5. 2019)  bude školní družina v provozu od 7: 00 do 17: 00 hod., pokud se přihlásí minimálně 12 zájemců. V případě, že potřebujete, aby Vaše dítě v tyto dny navštěvovalo školní družinu, vyplňte závaznou přihlášku do pátku 3. 5. 2019. Potom  už nebude možné dítě přihlásit. Školní jídelna nebude v provozu.

Přihláška do ŠD

Jméno dítěte:
Třída:
Čtvrtek 9. 5. - příchod/odchod:
Pátek 10. 5. - příchod/odchod:
Kontaktní telefon zák. zástupce:
Email zákonného zástupce:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů:

JARNÍ KONZULTACE UČITEL - ŽÁK - RODIČ

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na jarní konzultace věnované prospěchu a chování Vašich dětí. Rádi bychom se vrátili k modelu konzultací rodič/žák/ vyučující. V přiložené tabulce najdete spojení na učitele a časy vypsaných konzultací. Pro plynulost průběhu konzultačních dnů Vás žádáme o telefonickou či emailovou domluvu schůzky s konkrétními vyučujícími. Pokud bude Vámi upřednostněný čas již obsazen jinými zájemci, je možné si domluvit i jiný termín a to mimo vypsané konzultační dny.
Vše je o vzájemné dohodě.
S pozdravem a přáním pěkných jarních svátků     Jana Kindlová

ROZPIS KONZULTACÍ

rozpis konzultacírozpis konzultací

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vydání rozhodnutí o přijetí k povinné školní docházce
 
Rozhodnutí bude zveřejněno na webových stránkách školy a na vývěsce školy v pátek 26. 4. 2019 v 10:00 hod. formou seznamu registračních čísel.

K zápisu přišlo do naší školy v letošním roce 159 zájemců.  Zájem nás těší a zároveň přivádí k nepříjemným situacím odmítnutí zájemců. Budeme otevírat 3 třídy s maximálním počtem 27 žáků. Vylosovaná pořadí budou doplňovat uvolněná místa dle vyhlášených kritérií a vylosovaných pozic.

Děkujeme za pochopení a žádáme rodiče o trpělivost.

ŽÁKOVSKÁ VÝSTAVA "DIVOČINY"

ŽÁKOVSKÁ VÝSTAVA Ve výstavní síni Makromolekulárního ústavu AV ČR na Petřinách bude od 2. 4. do 29. 4. probíhat  výstava žákovských prací. Výstava je přístupná zdarma a všichni jste srdečně zváni. Slavnostní zahájení proběhne v úterý 2. 4.

PROSBA O OMEZENÍ PLATEB OBĚDŮ V HOTOVOSTI

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že od prosince ruší petřinská  pobočka KB peněžní pokladnu a výběr  i ukládání peněz bude přes bankomat, vás tímto oslovením prosíme, aby jste zvážili zavedení trvalých příkazů na placení stravného. Pokud ke změně přistoupíte, vedoucí školní jídelny od vás bude  potřebovat č.účtu, z kterého budete obědy platit, aby pak koncem školního roku vám na toto č.úč.poslala přeplatky. Po obdržení tohoto č.vám přidělí variab.symbol a podá další instrukce.
Děkujeme za spolupráci a pochopení.
Obracet se můžete na  paní Renatu Šimkovou vedoucí školní jídelny - telefonicky 235090741 nebo emailem na adresu r.simkova@zspetriny.cz
 

RIZIKOVÉ JEVY SOUVISEJÍCÍ SE ZÁVISLOSTÍ NA INTERNETU A SOC. SÍTÍCH

Novým trendem se staly informační a počítačové technologie, které jsou dnes běžně dostupné i žákům na 1. stupni. S tím souvisí nové rizikové jevy, které bychom vám ve stručnosti chtěli představit.

PRÁCE ŽÁKŮ Z ANIMOVANÉ TVORBY

Na školním kanále Youtube můžete sledovat práce žáků devátých tříd z povinně volitelného předmětu Filmová tvorba a také práce žáků v kroužku Filmová animace. Každé video je originál.
Youtube kanál.

NÁSTĚNKA

KOMU ŘÍCT O ŠIKANĚ, ABYCH NEŽALOVAL?

Internetová schránka důvěry.

GDPR - INF. MEMORANDUM

Zásady zpracování osobních údajů, kterými se škola řídí.

HLEDÁME NOVÉ ZAMĚSTNANCE NA VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

škola nabízí pracovní příležitosti pro pedagogy, asistenty a volnou pozici správce hřiště

YOUTUBE KANÁL

Videa ze školních akcí a krátké filmy vytvořené v rámci výuky  i zájmových kroužků můžete nově sledovat na školním kanálů na Youtube.

MÁME FACEBOOK

Dění ve škole sledujte i na Facebooku.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVY

V zájmu zvýšení bezpečnosti žáků ve školní budově je nutno návštěvu předem ohlásit (mailem, telefonicky).
Návštěvy, prosím, hlaste tomu, s kým se potřebujete setkat.
Neohlášené návštěvy nebudou vpuštěny do budovy.
Děkujeme za pochopení.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v novém prostředí elektronické žákovské knížky, kterou zavádíme od 4. do 9. tříd.

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy