1.C 2016/2017

20. 4. 2017 - Eko den

20. 4. 2017 - Eko denRecyklační odpoledne si užili rodiče s dětmi z 1.B a 1.C. V dílnách si vyzkoušeli třídění odpadu, vyrobili dráčka z PET lahve, dozvěděli se mnoho o třídění a recyklaci. V bubenické dílně si užili sudových a dalších rozličných bubnů. Celá fotogalerie

Školní výlet - Lhotka u Mělníka

10. 5. - 12. 5. 2017
Dne 10. května jsme se vydali na dobrodružnou výpravu, abychom získali zpět kouzelný kámen splněných přání. Bylo k tomu zapotřebí mnoho obratnosti a odvahy. Ale nakonec se nám povedlo kámen získat a vrátit trpaslíkům, kterým vždy patřil.
Celá fotogalerie

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.