AKTUÁLNĚ ZE ŠKOLY

BIBLIOBUS NA ZAHRADĚ - 19. 2.

BIBLIOBUS NA ZAHRADĚ -  19. 2. Každé sudé pondělí od 14 do 16 hodin bude na zahradě pravidelná zastávka bibliobusu Oskar - pojízdné pobočky Městské knihovny v Praze.  Můžete jen nakouknout, prolistovat, co se vám líbí, ale také půjčit i vrátit knihy.

Otevíráme Čtenářský klub

Otevíráme Čtenářský klubDo nově otevíraného Čtenářského klubu vítáme vášnivé čtenáře i děti, které čtení ještě nepropadly, ale mají rády příběhy, společně najdeme tu pravou knihu pro každého. Setkání klubu budou probíhat v pondělí a v úterý od 14:00 do 15:30. Přijďte se podívat již po prázdninách. Klub je určen žákům prvního stupně.

ČTVRTEČNÍ SETKÁVÁNÍ S PŘEDŠKOLÁKY

ČTVRTEČNÍ SETKÁVÁNÍ S PŘEDŠKOLÁKYV únoru a březnu si předškoláci mohou vyzkoušet školní vyučování. Učitelé je, ve zvlášť připravených hodinách, seznámí se způsobem výuky. Setkávání předškoláků bude vždy ve čtvrtek od 16: 00 do 17: 00 hod.
První setkání 8. 2. bude zaměřené na Centra aktivit.
Druhé setkání 22. 2. bude zaměřené na výtvarnou a hudební výchovu.
Třetí setkání 1. 3. bude zaměřené na anglický jazyk.
Čtvrté setkání 8. 3.  - návštěva školní družiny.

Termín zápisu do 1. tříd pro školní rok 2018/19 je 10. a 11. dubna 2018. Den otevřených dveří proběhl 16. 1.
Veškeré informace k zápisu včetně potřebných formulářů.

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ SBÍRÁNÍ

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ SBÍRÁNÍVýzva všem žákům - zúčastněte se literární soutěže - více info v přiloženém letáku.

KROUŽKY VE ŠKOLE

Ve druhém pololetí se ve škole otevírají nové kroužky - oblíbené Orientální tance a zcela nově Gymnastika pro děti.
Přehled všech kroužků probíhajících v prostorách školy.

Sbírka víček pro Hynečka

Sbírka víček pro HynečkaVe třídě 5. A (paní učitelka Slavíková) nadále probíhá sběr víček od plastových lahví. Výtěžek jde na Konto Hynek - více informací na stránkách.