6.A 2017/2018

Naše výrobky

Během pracovní činností jsme vyrobili domečky pro kukačky a 20.10. jsme při DNI STROMŮ vyráběli ve skupinkách stromy v 3D. Zároveň jsme se zapojili do úklidu zahrady školy a hrabali jsme společně s třídou 4.B. listí.

V rámci podzimu a k oslavě dne stromů - 20.10. jsme vyráběli domečky pro kukačky a stromy v 3D provedeníV rámci podzimu a k oslavě dne stromů - 20.10. jsme vyráběli domečky pro kukačky a stromy v 3D provedeníV rámci podzimu a k oslavě dne stromů - 20.10. jsme vyráběli domečky pro kukačky a stromy v 3D provedeníV rámci podzimu a k oslavě dne stromů - 20.10. jsme vyráběli domečky pro kukačky a stromy v 3D provedeníV rámci podzimu a k oslavě dne stromů - 20.10. jsme vyráběli domečky pro kukačky a stromy v 3D provedeníV rámci podzimu a k oslavě dne stromů - 20.10. jsme vyráběli domečky pro kukačky a stromy v 3D provedení

Plavání

Každou středu nás v rámci tělocviku čeká hodina plavání ve Slaným

Benátky nad Jizerou

3.11.2015 jsme se spolu se 3.B vydali na výlet od Keltů po Středověk do Benátek nad Jizerou. Aby nám cesta rychle utekla, měla pro nás průvodkyně nachystanou soutěž. Během návštěvy muzea jsme si vyzkoušeli středověké mučící nástroje, dobové oblečení a na závěr jsme si vyzkoušeli stavebnici Merkur.

Dopravní hřiště

Během školního roku nás čeká několik návštěv dopravního hřiště. Paní nás na každé hodině naučí něco nového a potom nás bedlivým okem sleduje, jak zvládáme jízdu na kole na hřišti.

Veselé tančení

Přesně před podzimními prázdninami nás čekala v tělocvičně hodina Veselého tančení. Naučili jsme se nové kroky, za poslechu makareny nás naučili, jak se správně tancuje. Krásně jsme se naladili na prázdniny

Dárek od Terezky

Velmi rádi spolu ve třídě oslavíme naše narozeniny a protože máme ve třídě skvělou cukrářku, přišla nám ukázat a dát ochutnat její cupcakes. Byly výborné a my jsme si moc pochutnali!

Mikulášská nadílka

V pátek 4. 12. 2015 nás ve třídě navštívil Mikuláš, čert a anděl s kouzelným pejskem. Dokonce si čert jednoho z nás odnesl, ale zase nám ho po chvíli vrátil. A na každého čekala sladká mikulášská nadílka, která všem moc chutnala.

Divadelta – Trest

V úterý 14.12. 2015 jsme v knihovně byli soušástí divadelní skupiny Divadelta, kdy jsme spolu s nimi tvořili příběh o šikaně.

Pololetní vysvědčení

Ve čtvrtek 28.1. 2016 jsme si rozdali pololetní vysvědčení :)

Anička v kroji

Anička nám přinesla do školy ukázat svůj srbský kroj a také nám povykládala o Srbsku :)

Anička nám přinesla do školy ukázat svůj srbský kroj a také nám povykládala o Srbsku :)

Noc s Andersenem

1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)

1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)1. 4. jsme se v 17hodin setkali na Noci s Andersenem. Letos na téma Malá mořská víla. Přiběh jsme si přečetli, povykládali a zároveň vyrobili leporelo k pohádce :)

Tance z doby Karla IV.

V úterý 5.4. jsme se v tělocvičně naučili pár tanců z doby Karla IV. Také jsme omrkli a vyzkoušeli si nějaké kousky oblečení.

Vaření - 24.5.2016

V úterý 24. 5. jsme školní lavice vyměnili za linku, hrnce, talíře a misky a věnovali jsme se vaření. Čekali nás nepečené dorty, zeleninový salát, jednohubky a slané věci z listového těsta. K tomu všemu jako bonus skvělé nápoje!

NÁSTĚNKA

YOUTUBE KANÁL

Videa ze školních akcí a krátké filmy vytvořené v rámci výuky  i zájmových kroužků můžete nově sledovat na školním kanálů na Youtube.

MÁME FACEBOOK

Dění ve škole sledujte i na Facebooku.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVY

V zájmu zvýšení bezpečnosti žáků ve školní budově je nutno návštěvu předem ohlásit (mailem, telefonicky).
Návštěvy, prosím, hlaste tomu, s kým se potřebujete setkat.
Neohlášené návštěvy nebudou vpuštěny do budovy.
Děkujeme za pochopení.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v novém prostředí elektronické žákovské knížky, kterou zavádíme od 4. do 9. tříd.
Jméno:
Heslo:

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy