V hodinách pracujeme s učebnicí a pracovním sešitem.

sešity: English (školní sešit) č. 524 (resp. 544 nebo 564)
           Tests                       č. 524 (resp. 544 nebo 564)

26.9. test - přítomný čas prostý a průběhový
12. 10. test - slovíčka Unit 1/A
19.10. test - minulý čas slovesa být, minulý čas pravidelných a nepravidelných sloves
9. 11. test - slovíčka family, hobbies
11. 11. odevzdat writing: My family (100 - 150 slov); na zvláštní papír A4
30.11. test - slovíčka
7. 12. test - slovíčka + budoucí čas s will
25. 1. test - slovíčka 3A,B včetně Natural Disasters + čtení
1. 2. test - slovíčka 3 C + slovíčka popisující vybavení domu v pracovním sešitě
                 minulý průběhový čas; kombinace minulého průběhového a prostého času
27. 3. test - slovíčka - místa a budovy ve městě; popis cesty
5.5. test - přepřítomný čas: kladná věta, otázka, zápor; příčestí minulá vybraných nepravidelných sloves; vybraná slovíčka z Unit 5/A,B

Podklady k testu 5. 5. 2017

16. 6.,resp. 19. 6. test - slovíčka Unit 6/A,B + slovíčka z učebnice; should, shouldn´t, must, mustn´t, don´t have to

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.