Akce pro děti a rodiče

„VÁNOČNÍ TRHY A DÍLNY“

„VELIKONOČNÍ DÍLNY“

„ZAHRADNÍ SLAVNOST“.

Naše jídelna je svými výrobky vyhlášená a o její koláče, vánočky, mazance, chlebíčky a další dobroty je vždy veliký zájem.

Při zahradní slavnosti, kterou navštěvují stovky návštěvníků, je vždy na prodej připraven nejen sladký sortiment, ale i něco, co zažene váš hlad. S každoroční obměnou se prodává peč.kuře, opékané klobásy, pizza,guláš, nakládaný hermelín, utopenci, slané štrůdly a mnohé další dobroty.

Letošní školní rok budeme zahradní slavnost připravovat ve zbrusu nové kuchyni,v krásném prostředí a tudíž očekáváme již nyní velký zájem.

Celý kolektiv se bude po celý školní rok snažit o co nejkvalitnější práci,aby spokojenost byla nejen ze strany žáků,ale i rodičů a všech ostatních strávníků a aby i nadále všem u  nás chutnalo a rádi se k nám vždy vraceli.