č.1

Zakázka 1/2014 Výběr dodavatele materiálního a softwarového vybavení a souvisejícího příslušenství včetně základní uživatelské podpory

Zakázka č.:                                 1/2014

Termín oznámení dne:                24. 1. 2014

Platnost oznámení do:                 7.2. 2014 do 15.00 hod.

Předmět zakázky:                       Výběr dodavatele materiálního a softwarového vybavení a souvisejícího příslušenství včetně základní uživatelské podpory dle parametrů v tabulce, která je součástí přílohy této výzvy.

Zakázka bude zahájena  10. 2.  2014, během února 2014 uzavření smlouvy a do konce března 2014 realizace zakázky v prostorách ZŠ Petřiny-sever, Na Okraji 43, Praha 6

Nabídková cena: Ve své nabídce uveďte cenové relace na jednotlivé části realizace zakázky, kterou by měla zahrnovat celková smluvní cena. Nabídková cena bude maximální a nejvýše přípustnou a bude obsahovat veškeré náklady spojené s realizací zakázky. Výše nabídkové ceny musí být garantována po celou dobu  realizace díla. Nabídkovou cenu je možné překročit pouze tehdy, jestliže by došlo ke změně plnění předmětu veřejné zakázky a v případech požadovaných víceprací písemně odsouhlasených zadavatelem. Jiné podmínky pro překročení ceny zadavatel nepřipouští.

Kritérium pro hodnocení nabídky

Základním hodnotícím kritériem pro zadání veřejné zakázky je ekonomická výhodnost nabídky. Hodnocení nabídek provede hodnotící komise na základě základního kritéria, tj. pořizovací ceny 65 %, technické možnosti 20 %, záruční doba a pozáruční servis 15 %.

Zájemci o veřejnou zakázku malého rozsahu doručí svoji nabídku k rukám  kontaktní osoby

Zadavatel:                                   Základní škola Petřiny-sever, Na Okraji 43, Praha 6

IČ 48133795

Kontaktní osoba:                         Mgr. Jana Kindlová  skola@zspetriny.cz

Informace na tel.:                       235090730

Cena za dílo bude uhrazena až po řádném předání díla bez vad a nedodělků. Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu, doplnění nebo upřesnění podmínek výzvy, právo odmítnout všechny nabídky nebo výzvu zrušit bez udání důvodu. Zadavatel má právo měnit rozsah díla. Nabídku podává uchazeč bezplatně. V řízení této veřejné zakázky malého rozsahu se nepostupuje podle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách.

Nabídky zasílejte písemně na adresu školy nebo e-mail skola@zspetriny.cz.

Mgr Jana Kindlová ředitelka školy

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.