INLINE BRUSLENÍ

Kroužek bude probíhat ve čtvrtek od 15:45- 17:15. První lekce proběhne 21.9. a celkem se na podzim odučí 6 lekcí. Cena je 840 Kč

Instruktoři si děti vyzvednou ve družině ZŠ Petřiny Sever a přejdou s nimi na hřiště do ZŠ Petřiny Jih. Na hřišti si instruktoři spojí děti z obou ZŠ a rozdělí je na začátečníky a pokročilé. Instruktoři nevrací děti do družin, rodiče si je vyzvednou na hřišti ZŠ Petřiny Jih. Tento kurz je určený pro začátečníky i mírně pokročilé dětské bruslaře, kteří se s tímto skvělým sportem chtějí seznámit, nebo s ním již zkušenosti mají a rádi by se naučili či si zopakovali průpravné hry a cvičení pro nácvik dovedností jako je: zatáčení, brzdění, obratnost, základy jízdy vzad apod. Vše probíhá formou zábavných her.

Samotná lekce inline bruslení trvá 45 minut, zbývající čas je věnován přesunu dětí na místo bruslení, přezouvání a upevnění ochranných pomůcek.

Více informací o kroužku naleznete na stránkách www.JSMEINLINE.cz