Jaké je to u nás

Vaříme v novém  !!!!
 8.9. JSME OTEVŘELI
NOVĚ ZREKONSTRUOVANOU ŠKOLNÍ KUCHYNI .

Po dvouměsíční kompletní rekonstrukci kuchyně a skladových prostor opět zahájila školní jídelna svůj provoz. Jak se prostory měnily v průměhu stavby, si můžete prohlédnout. Vypadalo to často napínavě, ale dnes již je vše na svém místě.

PODĚKOVÁNÍ

Poděkování za realizaci rozsáhlé
rekonstrukce zázemí školní kuchyně,
obnovy a modernizace gastronomického
vybavení a především nemalou
 finanční investici patří
MČ Praha 6 a zvláště pak Odboru školství.

Na průběh rekonstrukce dohlížela firma SNEO a samotná realizace stavebních
prací je dílem firmy DEREZA spol. s.r.o.

Naše školní jídelna vaří obědy na prvním místě pro žáky a zaměstnance školy. Denně vaříme pro cca 300 žáků a 100 ostatních strávníků.

Připravujeme :

• Oběd č.1 je vždy masitý.

• Oběd č.2 na přání rodičů ve většině případů bezmasý (složení potravin je uvedeno v jídelním lístku).

• Oběd č.3 je zeleninový talíř nebo salát ( oběd č.3 je na jídelníčku vždy, pokud není jídelna oslabena neschopenkou a všechny pracovnice jsou na pracovišti ).

• Pro žáky zajišťujeme pitný režim ve škole i ve školní družině.

Výdej oběda začíná ve 11:50 a končí ve 14:00 hodin.

Další nabídka stravování:

ŠJ-ZŠ Petřiny sever  vaří pro vyhlášenou kuchyni nejvíce obědů v rámci dotovaného programu MČ Prahy 6 pro cizí strávníky - seniory. V rámci programu MČ Prahy 6 máme v celém obvodě nejvíce přihlášených seniorů  -  v r.2015 -  62. Dále se u nás též stravují cizí strávníci z okolních firem. Jsou to strávníci,kteří k nám chodí pravidelně již léta.Tito cizí strávníci mají vyčleněnou dobu oběda od 11:15 do 11:45hod. Doba oběda našich žáků je od 11:50 do 14:00 hod.

Snažíme se každoročním proškolováním našich p.kuchařek i ved.ŠJ vařit jak nové receptury ve spolupráci s firmou Bonduelle a jejich kurzů "Nové trendy a inovace", tak i velice chutnou staročeskou kuchyni.
Při denním výběru ze tří možností si jistě každý přijde na své.

Naše ŠJ jídelna je též vyhlášená svými cukrářskými výrobky při  vánočních a velikonočních trzích a v neposlední řadě při občerstvení v rámci zahradní slavnosti, která se konná vždy koncem školního roku a je hojně rodiči i příbuznými žáků navštěvována.

Naším cílem je vaše spokojenost a proto jsme velice rádi, že nejen stížnosti, ale především pochvaly se objevují v naší knize přání a stížnost, která je na požádání v kanceláři ved.ŠJ..

Diety zvlášť nevaříme, ale každodenně je ve výběru zcela jistě i bezlepkové jídlo. V jídelníčku na webu školy jsou u jednotlivých pokrmů vyznačeny alergerny, podle čehož je možné si jídlo objednat. Pokud si rodič nebude jistý, ved.ŠJ vaše dotazy velmi ráda zodpoví na tel.č.235 090 741,

Školní jídelna má 7 zaměstnanců:

vedoucí školní jídelny – Renata Šimková

vedoucí školní kuchyně – Jitka Očenášková