AKTUÁLNĚ ZE ŠKOLY

POHÁR PRAŽSKÝCH ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU

Ve čtvrtek se nemocemi, talentovkami a školami v přírodě zdecimovaná parta nominovaných žáků naší školy vydala popasovat s partami z jiných pražských škol. Jeli jsme vlakem do Kladna na Sletiště. V obrovské konkurenci získaly děti z kategorie od první do páté třídy celkové čtvrté místo.

Tentokrát bodovali hlavně kluci:
V kategorii 1.-3. třída vyhrál  celkové první místo Hynek Brandejs
V kategorii  4.-5.třída byl Štěpán Brandejs stříbrný a Adam Engel bronzový

Gratulujeme jim i všem ostatním, kteří se nelekli zimy, větru deště a běhali a hledali na maximu svých sil !!!!

PROSBA O OMEZENÍ PLATEB OBĚDŮ V HOTOVOSTI

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že od prosince ruší petřinská  pobočka KB peněžní pokladnu a výběr  i ukládání peněz bude přes bankomat, vás tímto oslovením prosíme, aby jste zvážili zavedení trvalých příkazů na placení stravného. Pokud ke změně přistoupíte, vedoucí školní jídelny od vás bude  potřebovat č.účtu, z kterého budete obědy platit, aby pak koncem školního roku vám na toto č.úč.poslala přeplatky. Po obdržení tohoto č.vám přidělí variab.symbol a podá další instrukce.
Děkujeme za spolupráci a pochopení.
Obracet se můžete na  paní Renatu Šimkovou vedoucí školní jídelny - telefonicky 235090741 nebo emailem na adresu r.simkova@zspetriny.cz

RIZIKOVÉ JEVY SOUVISEJÍCÍ SE ZÁVISLOSTÍ NA INTERNETU A SOC. SÍTÍCH

Novým trendem se staly informační a počítačové technologie, které jsou dnes běžně dostupné i žákům na 1. stupni. S tím souvisí nové rizikové jevy, které bychom vám ve stručnosti chtěli představit.

PRÁCE ŽÁKŮ Z ANIMOVANÉ TVORBY

Na školním kanále Youtube můžete sledovat práce žáků devátých tříd z povinně volitelného předmětu Filmová tvorba a také práce žáků v kroužku Filmová animace. Každé video je originál.
Youtube kanál.