PŘÍPRAVKA K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM

Každou středu v čase od 15: 00 – 17: 00 (mladší), 14: 00 – 17: 00 (starší) hodin nabízíme dětem, které mají chuť na sobě pracovat a pečlivě se připravit pod vedením výtvarníků na talentové zkoušky, výtvarný kroužek. Přípravka je koncipována pro žáky 7. - 9. tříd. Po dohodě a vzhledem k naplněnosti kroužku je možné zařadit  žáky ze 4. a 5. tříd. Kroužek probíhá v učebnách vv ve škole.

Kurzy vede již řadu let výtvarnice a lektorka Ateliéru Kaštan a zároveň učitelka VV a Čj ZŠ Petřiny-sever  Mgr. Halina Suková  h.sukova@zspetriny.cz

CENA: 1500,- Kč na pololetí (2 hodiny týdně)

Zahájení: ŘÍJEN 2018

PŘIHLÁŠKA - VÝTVARNÁ PŘÍPRAVKA

Jméno a příjmení dítěte:
Třída:
E-mail zákonného zástupce:
Dotazy:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů:

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 12.2. OD 9:00 DO 16:00 HODIN

Srdečně zveme všechny zájemce na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který pro vás připravujeme 12.2. 2019 od 9:00 do 16:00 hodin. V nabídce bude možnost nahlédnout do výuky a setkání s vedením školy.