PŘÍPRAVKA K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM

Každou středu v čase od 15:00 do 17:00 hodin nabízíme dětem, které mají chuť na sobě pracovat a pečlivě se připravit pod vedením výtvarníků na talentové zkoušky, výtvarný kroužek. Přípravka je koncipována pro žáky 7. - 9. tříd. Po dohodě a vzhledem k naplněnosti kroužku je možné zařadit  žáky ze 4. a 5. tříd. Kroužek probíhá v učebnách vv ve škole.

Kurzy vede již řadu let výtvarnice a lektorka Ateliéru Kaštan a zároveň učitelka VV a Čj ZŠ Petřiny-sever  Mgr. Halina Suková  h.sukova@zspetriny.cz

CENA: 1500,- Kč na pololetí

Zahájení: 14. 9. 2016

PŘIHLÁŠKA - VÝTVARNÁ PŘÍPRAVKA

Jméno a příjmení dítěte:
Třída:
E-mail zákonného zástupce:
Dotazy:

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.