ŠACHY

Kroužek je určen všem - od prvňáčků až po ty nejstarší. Cílem je, aby si děti osvojily základní pravidla a strategie šachu a současně, aby k této hře získaly kladný vztah a dobře se u ní pobavily. Část kroužku je věnována výuce a opakování základů a další pak samotnému hraní, kde si děti mohou všechno naučené ihned vyzkoušet.
K průběhu kroužků také patří příležitostné turnaje.

Kroužek probíhá přímo na Vaší škole, délka jedné hodiny je 45 minut. Na kroužek dítě dochází na základě dohody s rodiči – buď samo nebo jej lektor vyzvedne od doprovodu nebo z družiny a po skončení hodiny jej opět odvede.

CENA KROUŽKU: 1200,- Kč na pololetí
TERMÍN KONÁNÍ: pondělí 14:00 - 14:45

ZAHÁJENÍ: 1. 10. 2018

PŘIHLÁŠKA - ŠACHOVÝ KROUŽEK

Jméno a příjmení žáka/žákyně ZŠ Petřiny-sever:
Třída:
E-mail zákonného zástupce:
Dotazy:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů:

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 12.2. OD 9:00 DO 16:00 HODIN

Srdečně zveme všechny zájemce na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který pro vás připravujeme 12.2. 2019 od 9:00 do 16:00 hodin. V nabídce bude možnost nahlédnout do výuky a setkání s vedením školy.