Termín zkoušek

Vážení rodiče a zájemci o rozšířenou výtvarnou výchovu,
naše škola bude opět pro zájemce nabízet možnost přestupu do 6. ročníku na základě úspěšně vykonaných talentových zkoušek.

Řádný termín : 18 . 5. 2017 od 9:00 hodin

Náhradní termín:  5. 6. 2017 od 9:00 hodin

Vzhledem k přijímacím řízením na víceletá gymnázia  je možné přihlášky dodat nejpozději do 15. 5. 2017. Pokud máte zájem i v případě neúspěchu při talemtových zkouškách o přestup na naši školu, zatrhněte na přihlášce obě možnosti a podtrhněte svoji preferenci.

Na všechny žáky,  kteří mají srdce výtvarníka, tvořivého ducha, šikovné ruce  a hlavu plnou fantazie se těší učitelé ZS Petřiny - sever.

Pomůcky na zkoušky :
tužky různých tvrdostí, hrudka nebo uhel
temperové barvy
štětce
paleta
nádobka na vodu
pastelky
nůžky
lepidlo
guma
pracovní plášť

Přezutí, velká svačina, pití a dobrá nálada :-)
Věnujte, prosím, pozornost změně  náhradního termínu zkoušek do výtvarnýh tříd. Z organizačních důvodů se termín posouvá na 5.6.2017. Zkoušky proběhnou ve stejném čase od 9:00 do 13:00.
Celkové vyhlášení výsledků  zkoušek bude tedy posunuto na 7. 6. 2017.