Dílny pro adopci na dálku - 26. 11. 2016

Sobotních dílen se zúčastnili naši i bývalí žáci. V téměř již stálé sestavě se sešli v sobotním listopadovém předadventním čase  rodiče a děti, aby podpořili dobrou věc. Zakoupením hedvábí přispěli na vzdělávání dvou adoptovaných dětí z Indie. Za materiál se vybrala částka 15 010 Kč. Poděkování patří paní učitelce Halině Sukové, která všechny příchozí zasvětila do techniky vrapování a malování na hedvábí. Byla již tradičně  všem návštěvníkům dílen spolehlivým průvodcem a rádcem.