Kniha návštěv

- Přidat novou zprávu

15.02.2017 08:18  | Pleskot - výuka první pomoci
V rámci dlouhodobé spolupráce jsme trénovali žáky III. třídy v postupech první pomoci. Děkujeme třídní učitelce Petře Šubrtové za vynikající a inspirující práci s dětmi.
MUDr. Robert Pleskot
www.zdrsem.cz - výuka první pomoci zážitkem

14.09.2014 21:52  | Mgr. Vejnarová
Virtuální výstava je úžasná!!!

09.09.2014 09:28  | Luisa Simkova
Dobrý den, velmi se mi líbí nová stránka školy. Udělalo mi radost jakým způsobem je upravená. Je to velká změna od té předchozí!
Děkuji,
Luisa Šimková

HRAVÁ ODPOLEDNÍ SETKÁNÍ PRO PŘEDŠKOLÁČKY

Srdečně zveme všechny zájemce na hravá odpoledne pro předškoláčky vždy od 16:00 do 17:00 v termínech 28.2., 7.3., 14.3. a 21. 3.. Zvané jsou děti spádové i nespádové v doprovodu rodičů, pro které ve stejném čase připravujeme setkání s vedením školy či seznámení s nabízenou metodou výuky čtení v 1. třídě - seminář pro rodiče ( 28.2.). Na odpolední akce není třeba se předem přihlašovat. Vstup je volný a lze se zúčastnit programů dle možností a výběru zájemců.