AKTUÁLNĚ ZE ŠKOLY

VÝSTAVA PRACÍ ŽÁKŮ

VÝSTAVA PRACÍ ŽÁKŮV rámci  výstavy žákovských prací, tentokrát na téma V rostlinách,  konající se  v kavárně Vypálené koťátko proběhne 18. 10. od 18:00 Dernisáž.

SPOLEČENSKÝ PLES

SPOLEČENSKÝ PLESSrdečně zveme rodiče, žáky a přátele školy na druhý ples. Ples se koná 23. 11. v sále Na Marjánce.

PODZIMNÍ PRÁZDNINY - 26. a 27. 10.

Ve čtvrtek (26. 10.) a v pátek (27. 10.) budou podzimní prázdniny.
Školní družina bude v provozu od 7: 00 do 17: 00 hod., pokud se přihlásí minimálně 12 dětí. V případě, že potřebujete, aby Vaše dítě v tyto dny navštěvovalo školní družinu, vyplňte závaznou přihlášku.
Přihlášku je nutné vyplnit do pátku 20. 10., pak už nebude možné dítě přihlásit. Školní jídelna nebude v provozu.

Závazná přihláška do družiny

Jméno a příjmení dítěte:
Třída:
Telefon zákonného zástupce:
Email zákonného zástupce:
Čtvrtek: příchod/odchod:
Pátek: příchod/odchod:

NABÍDKA KROUŽKŮ

V aktualizované nabídce odpoledních aktivit najdete všechny kroužky, konané v prostorách školy. Pro žáky 4., 5. třídy a 2. stupně je také v provozu Volnočasový klub DDM, klub neprovozuje ZŠ, ale DDM Praha 6. Klub je umístěn v suterénu školy.
Nabídka kroužků s popisem. Přehled kroužků v tabulce.

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN

PRVNÍ ŠKOLNÍ DENNoví prvňáčci zahájili školní rok. Po slavnostním zahájení před školou se děti seznámily se svými učitelkami a poprvé zasedly do školních lavic.
Na fotografiích vidíte první chvíle v 1. C s paní učitelkou Dražskou, v 1. A s paní učitelkou Hančovou a v 1. B s paní učitelkou Peřichovou.
Nejen prvňáčkům a jejich rodičům přejeme krásný školní rok.
Fotogalerie.

BIBLIOBUS NA ZAHRADĚ - 30. 10.

BIBLIOBUS NA ZAHRADĚ - 30. 10.Zase v pondělí! Nezapomeňte vzít do školy průkazku do knihovny.
Každé sudé pondělí od 14 do 16 hodin bude na zahradě pravidelná zastávka bibliobusu Oskar - pojízdné pobočky Městské knihovny v Praze.  Můžete jen nakouknout, prolistovat, co se vám líbí, ale také půjčit i vrátit knihy.