ANGLIČTINA PRO 2.-3.TŘÍDU - STARTERS

Vyučující: Mgr. Hedvika Hinterholzinger

Po : 14h -15h

Čt : 14h -15h

Od nového pololetí otevíráme kroužek rozšířené angličtiny Cambridge English : Starters pro nejmladší žáky (ze 2. a 3. tříd). Pololetí navíc předpokládá snadnou přípravu k úspěšnému složení závěrečné zkoušky ICE Starters v následujícím školním roce. Závěrečná zkouška není povinná.

Cena za pololetí u jednohodinové výuky v týdnu 800,- v případě docházky v nabízených dnech v týdnu platba 1600,- ( cena nezahrnuje učebnici).