MALÝ PRŮZKUMNÍK PŘÍRODY

Jedná se o přírodovědný kroužek charakteristický tím, že se téměř vždy odehrává venku v okolí školy. Je určen pro děti prvního stupně ZŠ, nejčastěji 1.-3. třída. Kroužek se odehrává jednou týdně, lekce trvá 90 minut. Proškolený lektor si přebírá děti ve družině či před školou a po skončení kroužku je sem opět vrací. Během jednoho pololetí proběhne 15 lekcí, začátky jsou v říjnu a v únoru. Kvůli individuálnímu přístupu máme na jednoho lektora maximálně 8 dětí, minimum pro otevření kroužku je 6 žáků. Kroužek je zaměřen na poznávání přírody, pro děti jsou připravené tématické lekce, různé hry a jiné aktivity. Kroužek vede zapsaný spolek Ekodomov.

Více informací včetně času kroužku a přihlášky naleznete na www.malypruzkumnik.cz

Termín: čtvrtek 14:00