PŘÍPRAVKA K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM

Každou středu v čase od 14: 00 – 16: 00 (mladší), 15: 00 – 17: 00 (starší) hodin nabízíme dětem, které mají chuť na sobě pracovat a pečlivě se připravit pod vedením výtvarníků na talentové zkoušky, výtvarný kroužek. Přípravka je koncipována pro žáky 7. - 9. tříd. Po dohodě a vzhledem k naplněnosti kroužku je možné zařadit  žáky ze 4. a 5. tříd. Kroužek probíhá v učebnách vv ve škole.

Kurzy vede již řadu let výtvarnice a lektorka Ateliéru Kaštan a zároveň učitelka VV a Čj ZŠ Petřiny-sever  Mgr. Halina Suková  h.sukova@zspetriny.cz

CENA: 1500,- Kč na pololetí (2 hodiny týdně)

Zahájení: ŘÍJEN 2017

PŘIHLÁŠKA - VÝTVARNÁ PŘÍPRAVKA