Zajímavosti

AKCE
HVĚZDA
Ve středu jdou děti z 2. a 6. odd. od 14: 00 do 16: 00 do Hvězdy.

KINO DLABAČOV
Ve středu 4. 10. jdou děti z 6., 7. odd. školní družiny a z 1. odd. školního klubu do kina Dlabačov na film "Velká oříšková loupež". Filmové představení začíná v 14: 15 hod.
DĚTSKÉ HŘIŠTĚ OKROUHLÍK
Ve středu 18. 10. půjdou děti 3. a 4. odd. na dětské hřiště Okrouhlík.
S sebou - svačinu a pití, pláštěnku nebo nepromokavou bundu. Předpokládaný návrat v 16: 00 - 16: 30 hod. Při nepříznivém počasí se výlet nebude konat.
VÝLET DO ŠÁRKY
Ve středu 11. 10. půjdou děti z 2. odd. do Šárky. V případě deště navštíví hřiště v OC Šestka.
Odcházet budou v 14: 00 hod., příchod je plánován přibližně v 16:30 hod.
Národní muzeum
Ve středu 25. 10. půjdou děti z 8. odd. do Národního muzea na program Noemova Archa. Vstupné je 80 Kč.
Předpokládaný návrat - okolo 16: 15 hod.
NÁPRSTKOVO MUZEUM
Ve středu 8. 11. pojedou děti z 8. odd. do Náprstkova muzea asijských, afrických a amerických kultur. Budou se účastnit programu s výtvarnou dílnou na téma Austrálie a Oceánie.
Návrat je předpokládaný okolo 16: 30 hod. Vstup: 80 Kč
MÝDLÁRNA
Ve středu 15. 11. jedou děti z 2. a 7. odd. do malé rodinné továrny, kde si ve skupinkách vyzkouší, jak se vyrábí barevná glycerinová mýdla, šumivé mýdlové koule, či jak se zboží balí.
Cena výletu je 330 Kč, plánovaný návrat v 16: 15 - 16: 45 hod.
ŠÁRKA
Ve středu 6. 12. jdou děti z 2. a 6. odd. do Šárky nazdobit vánoční strom. Odchod od školy - 13: 30 hod., přibližný příchod ke škole - 16: 30 hod.
KOSTEL PANNY MARIE SNĚŽNÉ
Ve středu 13. 12. navštíví děti ze 7. a 8. odd. kostel Panny Marie Sněžné, výstavu betlémů. Cena je 20 Kč, návrat v 16: 00 hod.