AKTUÁLNĚ ZE ŠKOLY

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Termín zápisu do 1. tříd pro školní rok 2018/19 je 10. a 11. dubna 2018. Den otevřených dveří proběhl 16. 1.
Veškeré informace k zápisu včetně potřebných formulářů.

BIBLIOBUS NA ZAHRADĚ - 19. 3.

BIBLIOBUS NA ZAHRADĚ -  19. 3. Každé sudé pondělí od 14 do 16 hodin bude na zahradě pravidelná zastávka bibliobusu Oskar - pojízdné pobočky Městské knihovny v Praze.  Můžete jen nakouknout, prolistovat, co se vám líbí, ale také půjčit i vrátit knihy.

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY - PROVOZ DRUŽINY

V době velikonočních prázdnin (čtvrtek 29. 3.) bude školní družina v provozu od 7: 00 do 17: 00 hod., pokud se přihlásí minimálně 12 zájemců. V případě, že potřebujete, aby Vaše dítě v tento den navštěvovalo školní družinu, vyplňte závaznou přihlášku do pátku 23. 3. 2018. Potom už nebude možné dítě přihlásit.

Školní jídelna nebude v provozu.

Velikonoční prázdniny - přihláška do ŠD

Jméno dítěte:
Třída:
Čtvrtek- příchod/odchod:
Kontaktní telefon zák. zástupce:
Email zákonného zástupce:

SETKÁNÍ S KARDINÁLEM DUKOU

SETKÁNÍ S KARDINÁLEM DUKOUV rámci projektu Hravý architekt tvořili žáci čtvrtých tříd výtvarná díla na téma Baroko v Čechách. Pod vedením Markéty Vondráškové vytvořili velmi úspěšná díla, prezentovaná také na výstavě v Paříži. Na závěr projektu přijal úspěšné žáky kardinál Duka.
Více informací a fotografie z návštěvy viz Hravý architekt

POSBÍRANÉ TEXTY V LITERÁRNÍ KAVÁRNĚ

POSBÍRANÉ TEXTY V LITERÁRNÍ KAVÁRNĚVe čtvrtek 1.3. se naše spojovací chodba proměnila v útulnou literární kavárnu. V ní byly představeny první spisovatelské pokusy žáků z 1. i 2. stupně. Všechny je doprovodil hudebník Jakub Nygrýn a svým milým vystoupením podpořil i vzácný host, spisovatel a divadelník Arnošt Goldflam.
Užili jsme si to a těšíme se opět za rok!
Děkujeme všem, kteří se letos odhodlali něco napsat a vhodit do krabice na vrátnici. Pokud jste s námi nebyli v kavárně, třeba se na vás štěstí usměje příští rok.:-)Pište dál, stojí to za to, i kdyby to bylo jen do šuplíku.

Otevíráme Čtenářský klub

Otevíráme Čtenářský klubDo nově otevíraného Čtenářského klubu vítáme vášnivé čtenáře i děti, které čtení ještě nepropadly, ale mají rády příběhy, společně najdeme tu pravou knihu pro každého. Setkání klubu budou probíhat v pondělí a v úterý od 14:00 do 15:30.  Klub je určen žákům prvního stupně.

KROUŽKY VE ŠKOLE

Ve druhém pololetí se ve škole otevírají nové kroužky - oblíbené Orientální tance a zcela nově Gymnastika pro děti. 
Přehled všech kroužků probíhajících v prostorách školy.

Sbírka víček pro Hynečka

Sbírka víček pro HynečkaVe třídě 5. A (paní učitelka Slavíková) nadále probíhá sběr víček od plastových lahví. Výtěžek jde na Konto Hynek - více informací na stránkách.

NÁSTĚNKA

YOUTUBE KANÁL

Videa ze školních akcí a krátké filmy vytvořené v rámci výuky  i zájmových kroužků můžete nově sledovat na školním kanálů na Youtube.

MÁME FACEBOOK

Dění ve škole sledujte i na Facebooku.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVY

V zájmu zvýšení bezpečnosti žáků ve školní budově je nutno návštěvu předem ohlásit (mailem, telefonicky).
Návštěvy, prosím, hlaste tomu, s kým se potřebujete setkat.
Neohlášené návštěvy nebudou vpuštěny do budovy.
Děkujeme za pochopení.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v novém prostředí elektronické žákovské knížky, kterou zavádíme od 4. do 9. tříd.
Jméno:
Heslo:

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy