AKTUÁLNĚ ZE ŠKOLY

VÁNOČNÍ TRHY A DÍLNY PRO DOMOV SV. RODINY

VÁNOČNÍ TRHY A DÍLNY PRO DOMOV SV. RODINYV pátek 7. 12. proběhly oblíbené dílny a trhy. Výtěžek ze vstupného, prodeje podpoří Domov Svaté rodiny.

Prohlédnout fotogalerii.

VÁNOČNÍ STROMEČEK

VÁNOČNÍ STROMEČEKLetos na novém místě, hned za vchodem, nelze ho přehlédnout. Prohlédněte si půvabné ozdoby z foukaných perlí v národních barvách. Veškeré ozdoby vyrobili žáci naší školy. Prohlédnout více fotografií.
Od pondělí 3. 12. do čtvrtka 13. 12. je možno hlasovat na facebooku a zúčastnit se VII. ročníku soutěže o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček Prahy 6. Hlasování bude ukončeno 13. 12.

Jít na hlasování.

PROSBA O OMEZENÍ PLATEB OBĚDŮ V HOTOVOSTI

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že od prosince ruší petřinská  pobočka KB peněžní pokladnu a výběr  i ukládání peněz bude přes bankomat, vás tímto oslovením prosíme, aby jste zvážili zavedení trvalých příkazů na placení stravného. Pokud ke změně přistoupíte, vedoucí školní jídelny od vás bude  potřebovat č.účtu, z kterého budete obědy platit, aby pak koncem školního roku vám na toto č.úč.poslala přeplatky. Po obdržení tohoto č.vám přidělí variab.symbol a podá další instrukce.
Děkujeme za spolupráci a pochopení.
Obracet se můžete na  paní Renatu Šimkovou vedoucí školní jídelny - telefonicky 235090741 nebo emailem na adresu r.simkova@zspetriny.cz

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY - PROVOZ DRUŽINY

V době vánočních prázdnin (27. 12., 28. 12. 2018, 2. 1., 3. 1. a  4. 1. 2019)  bude školní družina v provozu od 7:00 do 17:00 hod., pokud se přihlásí minimálně 12 zájemců. V případě, že potřebujete, aby Vaše dítě v tyto dny navštěvovalo školní družinu, vyplňte závaznou přihlášku do pátku 14. 12. 2018. Potom už nebude možné dítě přihlásit.
Školní jídelna nebude v provozu.

Vánoční prázdniny - přihláška do ŠD

Jméno dítěte:
Třída:
Čtvrtek 27. 12. - příchod/odchod:
Pátek 28. 12. - příchod/odchod:
Středa 2. 1. - příchod/odchod:
Čtvrtek 3. 1. - příchod/odchod:
Pátek 4. 1. - příchod/odchod:
Kontaktní telefon zák. zástupce:
Email zákonného zástupce:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů:

RIZIKOVÉ JEVY SOUVISEJÍCÍ SE ZÁVISLOSTÍ NA INTERNETU A SOC. SÍTÍCH

Novým trendem se staly informační a počítačové technologie, které jsou dnes běžně dostupné i žákům na 1. stupni. S tím souvisí nové rizikové jevy, které bychom vám ve stručnosti chtěli představit.

VÝSTAVA OBRAZŮ Z TOSKÁNSKA

VÝSTAVA OBRAZŮ Z TOSKÁNSKAVe spojovací chodbě probíhá výstava prací žáků druhého stupně z plenéru v Toskánsku.
Fotogalerie z vernisáže.

PRÁCE ŽÁKŮ Z ANIMOVANÉ TVORBY

Na školním kanále Youtube můžete sledovat práce žáků devátých tříd z povinně volitelného předmětu Filmová tvorba a také práce žáků v kroužku Filmová animace. Každé video je originál.
Youtube kanál.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 12.2. OD 9:00 DO 16:00 HODIN

Srdečně zveme všechny zájemce na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který pro vás připravujeme 12.2. 2019 od 9:00 do 16:00 hodin. V nabídce bude možnost nahlédnout do výuky a setkání s vedením školy.