Jméno:
Heslo:

Akce pro děti a rodiče

ŠKOLNÍ JÍDELNA SVÝMI VÝROBKY PODPORUJE ŠKOLNÍ AKCE

„VÁNOČNÍ TRHY A DÍLNY“

 „VELIKONOČNÍ DÍLNY“

„ZAHRADNÍ SLAVNOST“.

Naše jídelna je svými výrobky vyhlášená a o její koláče, vánočky, mazance, chlebíčky a další dobroty je vždy veliký zájem.

Při zahradní slavnosti, kterou navštěvují stovky návštěvníků, je vždy na prodej připraven nejen sladký sortiment, ale i něco, co zažene váš hlad. S každoroční obměnou se prodává peč.kuře, opékané klobásy, pizza,guláš, nakládaný hermelín, utopenci, slané štrůdly a mnohé další dobroty.

Letošní školní rok budeme zahradní slavnost připravovat ve zbrusu nové kuchyni,v krásném prostředí a tudíž očekáváme již nyní velký zájem.

Celý kolektiv se bude po celý školní rok snažit o co nejkvalitnější práci,aby spokojenost byla nejen ze strany žáků,ale i rodičů a všech ostatních strávníků a aby i nadále všem u  nás chutnalo a rádi se k nám vždy vraceli.

 

 

NÁSTĚNKA

KOMU ŘÍCT O ŠIKANĚ, ABYCH NEŽALOVAL?

Internetová schránka důvěry.

GDPR - INF. MEMORANDUM

Zásady zpracování osobních údajů, kterými se škola řídí.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 12.2. OD 9:00 DO 16:00 HODIN

Srdečně zveme všechny zájemce na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který pro vás připravujeme 12.2. 2019 od 9:00 do 16:00 hodin. V nabídce bude možnost nahlédnout do výuky a setkání s vedením školy.

YOUTUBE KANÁL

Videa ze školních akcí a krátké filmy vytvořené v rámci výuky  i zájmových kroužků můžete nově sledovat na školním kanálů na Youtube.

MÁME FACEBOOK

Dění ve škole sledujte i na Facebooku.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVY

V zájmu zvýšení bezpečnosti žáků ve školní budově je nutno návštěvu předem ohlásit (mailem, telefonicky).
Návštěvy, prosím, hlaste tomu, s kým se potřebujete setkat.
Neohlášené návštěvy nebudou vpuštěny do budovy.
Děkujeme za pochopení.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v novém prostředí elektronické žákovské knížky, kterou zavádíme od 4. do 9. tříd.

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy