ANGLIČTINA PRO 5. TŘÍDU FLYERS

Jméno a příjmení dítěte:
Třída:
E-mail zákonného zástupce:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů:

HRAVÁ ODPOLEDNÍ SETKÁNÍ PRO PŘEDŠKOLÁČKY

Srdečně zveme všechny zájemce na hravá odpoledne pro předškoláčky vždy od 16:00 do 17:00 v termínech 28.2., 7.3., 14.3. a 21. 3.. Zvané jsou děti spádové i nespádové v doprovodu rodičů, pro které ve stejném čase připravujeme setkání s vedením školy či seznámení s nabízenou metodou výuky čtení v 1. třídě - seminář pro rodiče ( 28.2.). Na odpolední akce není třeba se předem přihlašovat. Vstup je volný a lze se zúčastnit programů dle možností a výběru zájemců.