Jméno:
Heslo:

Archiv

POZVÁNKA NA SCHŮZI SRPŠ - 10. 4. v 17:00

Připomínáme členskou schůzi SRPŠ, která se bude konat ve středu 10. 4. 2019 od 17:00 (přesné místo zjistíte na recepci). Hlavním bodem programu bude předvedení nové interaktivní tabule Epson EB-695Wi, a hlasování o nákupu další interaktivní tabule stejného typu z prostředků SRPŠ. Podrobnosti najdete v pozvánce (pdf) na webu školy. 

Nepřehlédněte: paní ředitelka Kindlová společně s paní učitelkou Kavkovou uvedou chystané omezení mobilních telefonů pro žáky školy.

Dále budeme hlasovat o zvýšení odměny pro naší paní pokladní.

VYHLÁŠENÍ LOSOVÁNÍ - ZÁPIS

VYHLÁŠENÍ LOSOVÁNÍ - ZÁPIS

PROHLÁŠENÍ KE STÁVCE ZA KLIMA

PROHLÁŠENÍ KE STÁVCE ZA KLIMAProhlášení studentů 7. A a 8. A k podpoře studentské stávky za čisté životní prostředí.

ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD - ONLINE FORMULÁŘ

ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD -  ONLINE FORMULÁŘVážení rodiče budoucího prvňáčka,
nabízíme Vám možnost vyplnění online dotazníku, který si můžete vytisknout a podepsaný přinést k zápisu.
Současně se nám Vámi zapsané informace do dotazníku zobrazují v systému a administrace zápisu bude pro obě strany jednodušší. Pokud nemáte možnost tisku, budeme pro Vás mít Vámi vyplněný dotazník připravený u zápisu. 

Zápisový dotazník je připraven na níže uvedené adrese.
https://zapis.zspetriny.cz

K zápisu si prosím nezapomeňte vzít OP, rodný list dítěte a v případě odlišné adresy dítěte, prosíme o doklad spádovosti - potvrzení od MČ o trvalém bydlišti dítěte.

V termínu zápisu 2. nebo 3. 4. se těšíme vždy od 13:00 do 18:00 na milé setkání. 

Veřejné losování zapsaných dětí spadajících do 2. kritéria proběhne 4.4. v 9:00 hodin v prostorách školy za přítomnosti vedení školy a zástupců SRPŠ, RADY ŠKOLY a MČ PRAHA 6.

STÁVKA ZA KLIMA - 15. 3.

STÁVKA ZA KLIMA - 15. 3. Možná jste si všimli, že před školou visí dost divná vlajka. Rádi bychom vám řekli proč. Dnes probíhá na celém světě studentská stávka. Proti nečinnému postoji světových politiků ke globální změně klimatu a jen u nás se jí účastní tisíce středoškoláků. Tuto stávku vyvolala švédská studentka Greta Thunberg, která není o moc starší než my a která pravidelně každý pátek protestuje před švédským parlamentem. Nechceme, aby se tyto problémy začaly řešit, až bude na všechno příliš pozdě. A ačkoliv se této stávky neúčastní základní školy, chtěli bychom, abyste o tomto problému více přemýšleli.

PONOŽKOVÝ DEN - 21. 3.

PONOŽKOVÝ DEN - 21. 3. V rámci Ponožkového dne jsme si s dětmi připomněli Světový den Downova syndromu.

POETICKÉ SETKÁNÍ - 7. 3.

POETICKÉ SETKÁNÍ - 7. 3. Ve čtvrtek jsme se setkali nad poezií v recitační soutěži. Ještě jednou děkujeme všem odvážným z prvního stupně. Děti měly často originální výběr textu a některé se nezalekly ani přísné čtyřčlenné poroty. Vítěze z obou kategorií (2. a 3. třída, 4. a 5. třída) vyhlásíme v pondělí. 

LITERÁRNÍ KAVÁRNA

LITERÁRNÍ KAVÁRNAVe čtvrtek 28. 2. proběhl ve spojovací chodbě 5. ročník Literární kavárny. Ta letos doslova praskala ve švech, ale nálada byla skvělá. Představilo se 25 autorů napříč prvním a druhým stupněm a každý z nich si užil svých „5 minut slávy“ ve školním kultovním křesle. Děkujeme moderátorům Julii Součkové a Františku Boumovi za téměř profesionální výkon a všech začínajících spisovatelů se ptáme: „ Za rok zase?“
Fotogalerie z kavárny

POETICKÉ SETKÁNÍ - ŠKOLNÍ KOLO

POETICKÉ SETKÁNÍ - ŠKOLNÍ KOLO
Ty, co umíš slovem vykouzlit tón či obraz,
úsměv či údiv,
a byl jsi vybrán,
přijď VE ČTVRTEK 7. 3. ve 14:00 do školní knihovny.
Těšíme se na tebe!

SBÍRÁNÍ - DALŠÍ ROČNÍK LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

SBÍRÁNÍ - DALŠÍ ROČNÍK LITERÁRNÍ SOUTĚŽEVyhlašujeme další ročník literární soutěže, tentokrát na téma Cesta do minulosti. Hotová díla můžete odevzdávat na recepci školy do dřevěné bedny.
Veškeré informace najdete v přiloženém letáku.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 12. 2. 2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 12. 2. 2019Srdečně zveme všechny zájemce na Den otevřených dveří, který se uskuteční 12. 2. 2019 od 9:00 do 16:00 hodin.
V nabídce bude možnost nahlédnout do výuky a setkání s vedením školy.

PŘÁNÍ

PŘÁNÍ
Vedení školy Vám jménem žáků a všech zaměstnanců  školy přeje šťastné prožití svátků vánočních, pohodu, dobrou náladu a do nového roku štěstí, zdraví a spokojenost.
V novém roce se opět setkáme po vánočních prázdninách a dvou dnech ředitelského volna ( 3. a 4. 1. ) v pondělí 7.1. 2019.

VÁNOČNÍ TRHY A DÍLNY PRO DOMOV SV. RODINY

VÁNOČNÍ TRHY A DÍLNY PRO DOMOV SV. RODINYV pátek 7. 12. proběhly oblíbené dílny a trhy. Výtěžek ze vstupného, prodeje podpoří Domov Svaté rodiny.

Prohlédnout fotogalerii.

VÁNOČNÍ STROMEČEK

VÁNOČNÍ STROMEČEKLetos na novém místě, hned za vchodem, nelze ho přehlédnout. Prohlédněte si půvabné ozdoby z foukaných perlí v národních barvách. Veškeré ozdoby vyrobili žáci naší školy. Prohlédnout více fotografií.
Od pondělí 3. 12. do čtvrtka 13. 12. je možno hlasovat na facebooku a zúčastnit se VII. ročníku soutěže o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček Prahy 6. Hlasování bude ukončeno 13. 12.

Jít na hlasování.

VÝSTAVA OBRAZŮ Z TOSKÁNSKA

VÝSTAVA OBRAZŮ Z TOSKÁNSKAVe spojovací chodbě probíhá výstava prací žáků druhého stupně z plenéru v Toskánsku.
Fotogalerie z vernisáže.

DĚKUJEME ZA POMOC NA ZAHRADĚ!

DĚKUJEME ZA POMOC NA ZAHRADĚ!Zahrada je zazimována, u pyramidy je připraveno travní bludiště. Na jaře se těšíme na další setkání!
Více fotografií i informací o proměně zahrady najdete na webu Krok ze školy do přírody.

VÁNOČNÍ TRHY A DÍLNY PRO DOMOV SV. RODINY

VÁNOČNÍ TRHY  A DÍLNY PRO DOMOV SV. RODINYSrdečně zveme na tradiční vánoční trhy a dílny v prostorách školy. Těšit se můžete také na vánoční čajovnu. Výtěžkem z akce tentokrát podpoříme Domov svaté rodiny.  
Vánoční dílny a trhy proběhnou 7. 12. od 15 do 18 hodin.

LAMPIONOVÝ PRŮVOD - FOTOGALERIE

LAMPIONOVÝ PRŮVOD - FOTOGALERIEProhlédnout fotogalerii.

PODZIMNÍ MARTINSKÉ LAMPIONOVÉ SVÍCENÍ

PODZIMNÍ MARTINSKÉ LAMPIONOVÉ SVÍCENÍTradiční akce se letos uskuteční v  úterý 6. 11.  v okolí Břevnovského kláštera. Sraz je v 18:30 u horního vstupu do sadu z ulice Na Větrníku. 
S sebou: děti, rodiče, lampión, psací potřeby, baterku, teplé oblečení a dobrou náladu.
Těšíme se na vás!

HEDVÁBNÉ DÍLNY PRO ADOPCI NA DÁLKU

HEDVÁBNÉ DÍLNY PRO ADOPCI NA DÁLKUV sobotu 10. 11. od 10 do 16 hodin si v prostorách výtvarných díleni můžete zakoupit libovolné množství hedvábí a pod vedením lektorů namalovat šátky, šály a hedvábné drobnosti. Aktivitu zvládnou i malé děti ve spolupráci s rodiči nebo prarodiči.

PROJEKTOVÝ DEN K VÝROČÍ VZNIKU ČESKOSLOVENSKA

PROJEKTOVÝ DEN K VÝROČÍ VZNIKU ČESKOSLOVENSKAU příležitosti výročí naší republiky jsme si v rámci projektového dne připomněli důležité chvíle související s 1. světovou válkou a se vznikem Československa. Více informací ve fotogalerii.
Prohlédnout fotogalerii.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA - KUSTOD HŘIŠTĚ

ZŠ Petřiny-sever nabízí volnou pozici kustoda školního hřiště. Jedná se o zajištění všedních dnů - provoz určený pro veřejnost. Zájemci mohou kontaktovat vedení školy na emailové adrese ...
Více informací

Nová hesla pro připojení do el. žákovské knížky

Vážení rodiče, vzhledem k množícím se dotazům k nefunkčnosti  elektronické žákovské knížky byly pro letošní školní rok  vygenerovány nové přístupy. Nová hesla obdržíte od třídních učitelů. Hesla jsou připravena pro rodiče a žáky. 
Děkujeme za pochopení.

ZAHÁJILI JSME ŠKOLNÍ ROK

ZAHÁJILI JSME ŠKOLNÍ ROK Vítáme všechny žáky i rodiče v novém školním roce.
Fotogalerie z přivítání prvňáčků.

ZAHRADNÍ SLAVNOST - FOTOGALERIE

ZAHRADNÍ SLAVNOST - FOTOGALERIEPřipomeňte si letošní zahradní slavnost na fotografiích Šárky Tůmové.
Zobrazit fotogalerii.

VÝSTAVA ŽÁKOVSKÝCH PRACÍ V OC ŠESTKA

VÝSTAVA ŽÁKOVSKÝCH PRACÍ V OC ŠESTKAVýstava prací žáků škol na Praze 6 na téma Dopravní prostředek 21. století. Žáci naší školy se účastnili a v družině společně  vytvořili několik zajímavých modelů.

ZAHRADNÍ SLAVNOST 2018

ZAHRADNÍ SLAVNOST 2018Srdečně zveme na tradiční Zahradní slavnost, která se uskuteční ve čtvrtek 14. 6. na školní zahradě. 
Program slavnosti najdete v přiložené pozvánce.

TAJEMSTVÍ ÚPLŇKŮ - KNIHA TŘÍDY 5.A

TAJEMSTVÍ ÚPLŇKŮ - KNIHA TŘÍDY 5.AV 5. A vznikl výjimečný projekt - žáci s paní učitelkou Slavíkovou společně napsali knihu. Vše od vzniku nápadu, přes přípravu knihy až po slavnostní křest knihy v Klementinu  najdete na stránkách knihy Tajemství úplňků.

ROZDĚLENÍ DĚTÍ DO 1. TŘÍD

Třídy pro školní rok 2018/19 jsou rozděleny. Zároveň zveme rodiče na první třídní schůzku a také  na Zahradní slavnost. Více informací v přiložené pozvánce.

Finální výsledky zkoušek do VV třídy 2018/2019

Talentových zkoušek do výtvarných tříd se v termínu 17. 5. 2018 zúčastnilo 48 uchazečů.Náhradního termínu 4.6. 2018 se zúčastnilo 6 žáků.Zákonní zástupci dvou přijatých žákyň ohlásili nástup na ...
Více informací

GDPR - Informační memorandum ke zpracování osobních údajů

Cílem tohoto dokumentu je shrnutí základních informací o zásadách zpracování osobních údajů, kterými se naše organizace řídí a které přijala za účelem zajištění souladu s nařízením parlamentu a Rady ...
Více informací

VÝSLEDKY ZÁPISU DO PRVNÍCH TŘÍD PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

TALENTOVÉ ZKOUŠKY DO VÝTVARNÝCH TŘÍD

Zkoušky proběhnou 17. 5. 2018, přihlášky můžete podávat do 14. 5. 
Další informace a přihláška.

PODĚKOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮM BRIGÁDY

PODĚKOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮM BRIGÁDYVedení školy děkuje malým i velkým za nedělní úpravy školní zahrady. Nově máme v zahradě lavici pro výuku, připraveno druhé zázemí pro vrbovou chýši, upravený prostor u geoprvku, zpevněné infocedule u hmyzího hotelu, vypleté záhonky z proutí, opravené pletení, uklizené a naštípané dřevo. Všem, kteří přišli a pomohli, patří poděkování. Stejně tak bychom rádi poděkovali celému týmu zahradníků za přípravu brigády,  realizaci i její koordinaci. Celá zahrada se probudila do jarní kvetoucí krásy a díky nedělní brigádě se opět pokročilo o KROK ZE ŠKOLY DO PŘÍRODY.
Prohlédnout fotogalerii.

VYJÁDŘENÍ ŠKOLY K ELEKTRONICKÝM CIGARETÁM

Informace o škodlivosti el. cigaretInformace o škodlivosti el. cigaret

VÝSTAVA ŽÁKOVSKÝCH PRACÍ

VÝSTAVA ŽÁKOVSKÝCH PRACÍOd 24. 4. do 17. 5. 2018 můžete zhlédnout výstavu Nedokončené příběhy. Výstava se uskuteční v prostorách Ústavu makromolekulární chemie AVČR na Petřinách.

5.C - TUTORSKÉ VYUČOVÁNÍ

5.C - TUTORSKÉ VYUČOVÁNÍDěti z 5. C si ověřovaly své znalosti z projektu o lidském těle tím, že připravily pro druháky centra aktivit k vybraným soustavám. Během čtyř vyučovacích hodin si tak ověřily, jak tématu samy rozumějí  a mimo to si zase po čase vyzkoušely, jaké to je v roli učitele. Moc se nám to všem líbilo a těšíme se, že bude pro tutory brzy další příležitost.
Celá fotogalerie

VELIKONOČNÍ DÍLNY - 16. 3.

VELIKONOČNÍ DÍLNY - 16. 3.Srdečně zveme na Velikonoční dílny, které proběhnou v pátek 16. 3. od 15 do 18 hodin v prostorách školy.

SETKÁNÍ S KARDINÁLEM DUKOU

SETKÁNÍ S KARDINÁLEM DUKOUV rámci projektu Hravý architekt tvořili žáci čtvrtých tříd výtvarná díla na téma Baroko v Čechách. Pod vedením Markéty Vondráškové vytvořili velmi úspěšná díla, prezentovaná také na výstavě v Paříži. Na závěr projektu přijal úspěšné žáky kardinál Duka.
Více informací a fotografie z návštěvy viz Hravý architekt

Otevíráme Čtenářský klub

Otevíráme Čtenářský klubDo nově otevíraného Čtenářského klubu vítáme vášnivé čtenáře i děti, které čtení ještě nepropadly, ale mají rády příběhy, společně najdeme tu pravou knihu pro každého. Setkání klubu budou probíhat v pondělí a v úterý od 14:00 do 15:30.  Klub je určen žákům prvního stupně.

POSBÍRANÉ TEXTY V LITERÁRNÍ KAVÁRNĚ

POSBÍRANÉ TEXTY V LITERÁRNÍ KAVÁRNĚVe čtvrtek 1.3. se naše spojovací chodba proměnila v útulnou literární kavárnu. V ní byly představeny první spisovatelské pokusy žáků z 1. i 2. stupně. Všechny je doprovodil hudebník Jakub Nygrýn a svým milým vystoupením podpořil i vzácný host, spisovatel a divadelník Arnošt Goldflam.
Užili jsme si to a těšíme se opět za rok!
Děkujeme všem, kteří se letos odhodlali něco napsat a vhodit do krabice na vrátnici. Pokud jste s námi nebyli v kavárně, třeba se na vás štěstí usměje příští rok.:-)Pište dál, stojí to za to, i kdyby to bylo jen do šuplíku.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2018/19 proběhl 10. a 11. dubna 2018.
Veškeré informace k zápisu včetně potřebných formulářů.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍDne 16.1. pořádá škola pro všechny zájemce  od 9:00 do 16:00 hodin  DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

KROUŽKY VE ŠKOLE

Ve druhém pololetí se ve škole otevírají nové kroužky - oblíbené Orientální tance a zcela nově Gymnastika pro děti. 
Přehled všech kroužků probíhajících v prostorách školy.

Erbenův Štědrý den v podání 5.C

Erbenův Štědrý den v podání 5.CPůvodní film třídy 5.C - stínohra, recitace, hudba, střih i režie - stoprocentní dětská práce.
Sledujte na školním kanálu Youtube.

Školní rekord

Školní rekord
Hlásíme neobvyklý rekord ze školní jídelny, o který se dne 14.12.2017 v době trvání celé šesté vyučovací hodiny úspěšně postaraly děti z těchto tříd:  3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A  a  5.C
 
Je to k nevíře, ale po celou tuto dobu bylo v jídelně téměř dokonalé ticho a tyto děti tak samy sobě nadělily oběd v klidném prostředí. Některé si dokonce při odchodu z jídelny pochvalovaly, že to je poprvé, co to zažily. Za to, že něco takového dokázaly a vyhrály tak samy nad sebou a svými mluvidly, jim patří velká gratulace a ještě větší díky od našeho kuchařského týmu!!!! 
Byl to nevšední zážitek. Děkujeme! Přítomní učitelé.

Vánoční dílny - poděkování

Vánoční dílny - poděkování

Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli na vánoční dílny a podpořili Hynečka. Na dílnách se díky Vám vybrala úžasná celková částka 33 150 Kč + 19 500 Kč.

Tato finanční pomoc bude zaslána na Hynečkovo konto a určitě pomůže k jeho další cestě do plnohodnotného života.

Celá fotogalerie

Obrázek, který pomáhá hned dvakrát

Obrázek, který pomáhá hned dvakrátŠkolní družina se účastní soutěže Fondu ohrožených dětí Obrázek, který pomáhá hned dvakrát. Více informací o projektu, vybrané obrázky a hlasování najdete na facebookové stránce FOD.

Sbírka víček pro Hynečka

Sbírka víček pro HynečkaVe třídě 5. A (paní učitelka Slavíková) nadále probíhá sběr víček od plastových lahví. Výtěžek jde na Konto Hynek - více informací na stránkách.

Výroba adventních věnců

Výroba adventních věncůV mnoha rodinách v neděli zapálili první svíčku na adventním věnci. Těší nás, že jsme k vánoční pohodě mohli přispět. Všechny věnce, které v pátečních dílnách vznikly byly...prostě nádherné.

Více fotografií najdete na našem Facebooku.

PODĚKOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮM BRIGÁDY

PODĚKOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮM BRIGÁDYDěkujeme účastníkům sobotní brigády na školní zahradě za Váš čas a nadšení. 
Fotografie z brigády.

HEDVÁBNÉ DÍLNY PRO ADOPCI NA DÁLKU

HEDVÁBNÉ DÍLNY PRO ADOPCI NA DÁLKU

11. 11. 2017 od 10 do 16 hodin si v  prostorách výtvarných dílen si můžete zakoupit libovolné množství hedvábí a pod vedením lektorů namalovat šátky, šály a hedvábné drobnosti. Aktivitu zvládnou i malé děti ve spolupráci s rodiči nebo prarodiči.

Cena dílen je dána množstvím zakoupeného hedvábí. Čas, který strávíte malováním, určuje vaše rychlost, šikovnost a chuť zkoušet něco nového.

Výtěžek z celé akce bude použit na podporu studia našich adoptovaných dětí v indii.

POZOR - NOVÁ CENA OBĚDŮ - LISTOPAD 2017

Vážení rodiče,

od 1.11.2017 jsme nuceni o 1,- Kč navýšit cenu oběda u všech věkových kategorií a to z důvodu neustálého zdražování.
Navýšení ceny je v souladu s přílohou 2., vyhl.č.107/2005 sb.o škol.stravování ve znění p.p.

  Nová sazba :

  7-10 let      27,- Kč/oběd / max.limit dle vyhl. 32,- Kč /

 11-14 let    29,- Kč/oběd / max.limit dle vyhl. 34,- Kč /

 15 let +      30,- Kč/oběd / max.limit dle vyhl. 37,- Kč /

  Renata Šimková / ved.škol.jídelny/                          

 V Praze 31.10.2017     

 

VÝSTAVA PRACÍ ŽÁKŮ

VÝSTAVA PRACÍ ŽÁKŮV rámci  výstavy žákovských prací, tentokrát na téma V rostlinách,  konající se  v kavárně Vypálené koťátko proběhne 18. 10. od 18:00 Dernisáž.

NABÍDKA KROUŽKŮ

V aktualizované nabídce odpoledních aktivit najdete všechny kroužky, konané v prostorách školy. Pro žáky 4., 5. třídy a 2. stupně je také v provozu Volnočasový klub DDM, klub neprovozuje ZŠ, ale DDM Praha 6. Klub je umístěn v suterénu školy.
Nabídka kroužků s popisem. Přehled kroužků v tabulce.

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN

PRVNÍ ŠKOLNÍ DENNoví prvňáčci zahájili školní rok. Po slavnostním zahájení před školou se děti seznámily se svými učitelkami a poprvé zasedly do školních lavic.
Na fotografiích vidíte první chvíle v 1. C s paní učitelkou Dražskou, v 1. A s paní učitelkou Hančovou a v 1. B s paní učitelkou Peřichovou.
Nejen prvňáčkům a jejich rodičům přejeme krásný školní rok.
Fotogalerie.

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018
Vítáme žáky i rodiče po prázdninách, těšit se můžete na zprovozněnou spojovací chodbu mezi školou a jídelnou i na nový, bezpečnější a přehlednější přechod přes silnici u školy. Slavnostní zahájení školního roku pro nové prvňáčky proběhne 4. 9. 2017 v 8:15 před školou. 2. - 9. třídy zahájí školní rok v 8:00 v kmenových třídách. Prohlédněte si chodbu již nyní ve fotogalerii.

Týdny mediálního vzdělávání

Týdny mediálního vzdělávání

Naše škola se zapojila do Týdnů mediálního vzdělávání, akce, která propojila školy, novináře a mediální odborníky. Člověk v tísni, resp. jeho část Jeden svět na školách, svojí záštitou umožnil dětem a mladým lidem setkat se světem médií a seznámit se s problematikou fake news. Žáci 8. a 9. ročníků zhlédli dokumentární film Nic než lži a následně debatovali s novinářem Martinem Fendrychem z Aktuálně.cz a spoluzakladatelem webu Manipuláři.cz Petrem Nutilem.

Zahradní slavnost - fotogalerie

Zahradní slavnost - fotogaleriePřipomeňte si letošní zahradní slavnost v našich fotogaleriích.

Pozvánka na výstavu žákovských prací

Pozvánka na výstavu žákovských pracíVýstava Tančím tak rychle, jak dokážu se koná v Ústavu makromolekulární chemie na Heyrovského náměstí.

Přebor v orientačním běhu 2017

Přebor v orientačním běhu 2017Už potřetí jsme si z Pražského přeboru škol v orientačním běhu přivezli celkové ZLATO!!!!
V jedné z kategorií jsme ani nepustili na stupně vítězů nikoho jiného. Skoro každý ze závodníků přispěl do celkového součtu bodů a největší podíl měli samozřejmě medailisté!
V kategorii
Dívky 1.- 3.třída:
1.místo - Amálie Lampová 3.C
2.místo - Julie Součková 3.B

Chlapci 1.- 3. třída:
1.místo- Šimon Ohanka 3.C
2.místo- Jáchym Šubrt 3.A
3.místo - Štěpán Brandejs 3.B

Dívky 4.-5.třída:
2.místo- Emma Vozková 4.B
3.místo- Michaela Křížová 5.A

Chlapci 4.-5.třída:
2.místo- Vojtěch Šubrt 5.B
3.místo- Ondřej Ohanka 5.B

Fotogalerie - školní kolo
Fotogalerie - přebor škol

Družina na leteckém simulátoru

Družina na leteckém simulátoru28.3. navštívili chlapci z několika oddělení naší ŠD letecký simulátor Boeingu 737-800, který je umístěný v SOŠCL v Ruzyni. 
Chlapci si mohli vyzkoušet jaké to je řídit dopravní letadlo a dozvěděli se mnoho zajímavého.
Akce s odborným výkladem se podařila. Hoši si odnesli velké dojmy a na památku barevnou pohlednici s leteckou tématikou.
Celá fotogalerie

NÁSTĚNKA

KOMU ŘÍCT O ŠIKANĚ, ABYCH NEŽALOVAL?

Internetová schránka důvěry.

GDPR - INF. MEMORANDUM

Zásady zpracování osobních údajů, kterými se škola řídí.

HLEDÁME NOVÉ ZAMĚSTNANCE NA VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

škola nabízí pracovní příležitosti pro pedagogy, asistenty a volnou pozici správce hřiště

YOUTUBE KANÁL

Videa ze školních akcí a krátké filmy vytvořené v rámci výuky  i zájmových kroužků můžete nově sledovat na školním kanálů na Youtube.

MÁME FACEBOOK

Dění ve škole sledujte i na Facebooku.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVY

V zájmu zvýšení bezpečnosti žáků ve školní budově je nutno návštěvu předem ohlásit (mailem, telefonicky).
Návštěvy, prosím, hlaste tomu, s kým se potřebujete setkat.
Neohlášené návštěvy nebudou vpuštěny do budovy.
Děkujeme za pochopení.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v novém prostředí elektronické žákovské knížky, kterou zavádíme od 4. do 9. tříd.

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy