PODĚKOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮM BRIGÁDY

PODĚKOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮM BRIGÁDYDěkujeme účastníkům sobotní brigády na školní zahradě za Váš čas a nadšení.
Fotografie z brigády.

HEDVÁBNÉ DÍLNY PRO ADOPCI NA DÁLKU

11. 11. 2017 od 10 do 16 hodin si v  prostorách výtvarných dílen si můžete zakoupit libovolné množství hedvábí a pod vedením lektorů namalovat šátky, šály a hedvábné drobnosti. Aktivitu zvládnou i malé děti ve spolupráci s rodiči nebo prarodiči.

Cena dílen je dána množstvím zakoupeného hedvábí. Čas, který strávíte malováním, určuje vaše rychlost, šikovnost a chuť zkoušet něco nového.

Výtěžek z celé akce bude použit na podporu studia našich adoptovaných dětí v indii.

VÝSTAVA PRACÍ ŽÁKŮ

VÝSTAVA PRACÍ ŽÁKŮV rámci  výstavy žákovských prací, tentokrát na téma V rostlinách,  konající se  v kavárně Vypálené koťátko proběhne 18. 10. od 18:00 Dernisáž.

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN

PRVNÍ ŠKOLNÍ DENNoví prvňáčci zahájili školní rok. Po slavnostním zahájení před školou se děti seznámily se svými učitelkami a poprvé zasedly do školních lavic.
Na fotografiích vidíte první chvíle v 1. C s paní učitelkou Dražskou, v 1. A s paní učitelkou Hančovou a v 1. B s paní učitelkou Peřichovou.
Nejen prvňáčkům a jejich rodičům přejeme krásný školní rok.
Fotogalerie.

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

Vítáme žáky i rodiče po prázdninách, těšit se můžete na zprovozněnou spojovací chodbu mezi školou a jídelnou i na nový, bezpečnější a přehlednější přechod přes silnici u školy. Slavnostní zahájení školního roku pro nové prvňáčky proběhne 4. 9. 2017 v 8:15 před školou. 2. - 9. třídy zahájí školní rok v 8:00 v kmenových třídách. Prohlédněte si chodbu již nyní ve fotogalerii.

Týdny mediálního vzdělávání

Naše škola se zapojila do Týdnů mediálního vzdělávání, akce, která propojila školy, novináře a mediální odborníky. Člověk v tísni, resp. jeho část Jeden svět na školách, svojí záštitou umožnil dětem a mladým lidem setkat se světem médií a seznámit se s problematikou fake news. Žáci 8. a 9. ročníků zhlédli dokumentární film Nic než lži a následně debatovali s novinářem Martinem Fendrychem z Aktuálně.cz a spoluzakladatelem webu Manipuláři.cz Petrem Nutilem.

Zahradní slavnost - fotogalerie

Zahradní slavnost - fotogaleriePřipomeňte si letošní zahradní slavnost v našich fotogaleriích.

Pozvánka na výstavu žákovských prací

Pozvánka na výstavu žákovských pracíVýstava Tančím tak rychle, jak dokážu se koná v Ústavu makromolekulární chemie na Heyrovského náměstí.

Přebor v orientačním běhu 2017

Přebor v orientačním běhu 2017Už potřetí jsme si z Pražského přeboru škol v orientačním běhu přivezli celkové ZLATO!!!!
V jedné z kategorií jsme ani nepustili na stupně vítězů nikoho jiného. Skoro každý ze závodníků přispěl do celkového součtu bodů a největší podíl měli samozřejmě medailisté!
V kategorii
Dívky 1.- 3.třída:
1.místo - Amálie Lampová 3.C
2.místo - Julie Součková 3.B

Chlapci 1.- 3. třída:
1.místo- Šimon Ohanka 3.C
2.místo- Jáchym Šubrt 3.A
3.místo - Štěpán Brandejs 3.B

Dívky 4.-5.třída:
2.místo- Emma Vozková 4.B
3.místo- Michaela Křížová 5.A

Chlapci 4.-5.třída:
2.místo- Vojtěch Šubrt 5.B
3.místo- Ondřej Ohanka 5.B

Fotogalerie - školní kolo
Fotogalerie - přebor škol

Družina na leteckém simulátoru

Družina na leteckém simulátoru28.3. navštívili chlapci z několika oddělení naší ŠD letecký simulátor Boeingu 737-800, který je umístěný v SOŠCL v Ruzyni.
Chlapci si mohli vyzkoušet jaké to je řídit dopravní letadlo a dozvěděli se mnoho zajímavého.
Akce s odborným výkladem se podařila. Hoši si odnesli velké dojmy a na památku barevnou pohlednici s leteckou tématikou.
Celá fotogalerie