DRAMAT.VÝCHOVA S LOGOPEDIÍ

V malém kolektivu mají děti výhodu si procvičit výslovnost bez strachu a úzkosti.

Během zábavné činnosti přirozeně a nenuceně dochází k rozšíření slovní zásoby, ke zlepšení artikulace hlásek a přesnějšímu vyjadřování.

Dramatizace krátkých příběhů (situační role – dítě ztvárňuje postavu, ve které si zároveň procvičí výslovnost).

Reprodukce a dramatizace pohádek (rozšiřování a obohacování dětského slovníku hravou formou, přiměřené tempo řeči, správné dýchání)

Zpěv, říkadla, hádanky a jazyková cvičení spojená s pohybem (zejména s jemnou motorikou)

Kreativita – děti si samy píší scénáře na příběhy, které pak zahrají jako divadlo

Kroužek proběhne vždy ve čtvrtek  od 14:00 do 16:00