JÓGA PRO DĚTI - 1-3 třída (6-9 let)

Čtvrtek  15:00-15:45 hod

Lektor: Zuzana Herzingerová

Místo konání:

Učebna

ZŠ Petřiny SEVER, Na okraji 43, Praha 6 Petřiny

Popis kurzu:

Jógová cvičení jsou prospěšná pro fyzické i psychické zdraví dětí.

Jógové pozice působí na celkové zklidnění a vyladění organismu, zlepšují koncentraci, podporují správné držení těla, krevní oběh, posilují imunitní systém, působí pozitivně na funkci vnitřních orgánů, pomáhají odstranit únavu a vnitřní napětí.

Více informací a přihlášení :   www.spolecnyden.cz

HRAVÁ ODPOLEDNÍ SETKÁNÍ PRO PŘEDŠKOLÁČKY

Srdečně zveme všechny zájemce na hravá odpoledne pro předškoláčky vždy od 16:00 do 17:00 v termínech 28.2., 7.3., 14.3. a 21. 3.. Zvané jsou děti spádové i nespádové v doprovodu rodičů, pro které ve stejném čase připravujeme setkání s vedením školy či seznámení s nabízenou metodou výuky čtení v 1. třídě - seminář pro rodiče ( 28.2.). Na odpolední akce není třeba se předem přihlašovat. Vstup je volný a lze se zúčastnit programů dle možností a výběru zájemců.