JÓGA PRO DĚTI 9-11 LET

Jóga pro děti 9-11 let
Kdy: středa 15-16h (začínáme 18.10.)
Kde: ZŠ Petřiny sever, třída
Lektor: Pavlína Klusáčková
Cena: 1100,- (14 lekcí)

Budeme se věnovat józe, která se již více podobá té, co cvičí dospělí, ale budeme si i hrát. Zaměříme se na nácvik správného dýchání (velmi prospěšné i pro alergiky a astmatiky), protažení  zkrácených svalů a posílení oslabených svalů (jóga je dobrá i jako doplňkové cvičení k jiným sportům), relaxaci, ale vyzkoušíme si i jógové hry.

Přihlašování a informace: pjanu@post.cz

Těším se na vás ☺!!!

Něco málo o mně: Pracuji jako lékařka a jógu mám jako koníček. Jógu cvičím už mnoho let, v posledních letech i se svými dětmi. Jsem certifikovaná lektorka jógy.