Kroužek grafomotoriky

Od února 2019 důležité při kreslení a psaní. Patří do ní hrubá motorika, jemná motorika, vizuomotorika. S grafomotorikou také souvisí zrakové a sluchové vnímání, koncentrace pozornosti a lateralita.

V kroužku bude maximálně 15 dětí. Kroužek funguje pod vedením speciálního pedagoga a dvou vyškolených asistentů.

Začátek kroužku je 5. 2. 2019 a poslední lekce by proběhla 18 .6. 2019. Jedná se tedy o 19 lekcí.

Cena za kroužek je 950 Kč. Veškeré pomůcky jsou v ceně.

Kroužek bude probíhat v úterý od 14-15 hod. Děti si vyzvedneme v družině a opět vrátíme zpět.

Přihlásit se můžete buď u svých třídních učitelů nebo přímo u speciálního pedagoga L. Růžičkové (l.ruzickova@zspetriny.cz). Případné dotazy zodpovím na tel. čísle 603 555 432.