KUTILSKÁ DÍLNA

Děti si v průběhu kroužku osvojí práci s nástroji, jako jsou vrtačky, pilky, kladiva, nebo
šroubováky. Vyrábět budeme z nejrůznějších materiálů jako je dřevo, guma,
plech, dlaždice, plast, nebo sádra. Po každé hodině si děti výrobky odnesou
domů.

Termín: čtvrtek 14:00 - 15:00
Cena za pololetí: 1950 Kč

HRAVÁ ODPOLEDNÍ SETKÁNÍ PRO PŘEDŠKOLÁČKY

Srdečně zveme všechny zájemce na hravá odpoledne pro předškoláčky vždy od 16:00 do 17:00 v termínech 28.2., 7.3., 14.3. a 21. 3.. Zvané jsou děti spádové i nespádové v doprovodu rodičů, pro které ve stejném čase připravujeme setkání s vedením školy či seznámení s nabízenou metodou výuky čtení v 1. třídě - seminář pro rodiče ( 28.2.). Na odpolední akce není třeba se předem přihlašovat. Vstup je volný a lze se zúčastnit programů dle možností a výběru zájemců.