Ovoce do škol

Škola se opět od letošního školního roku 2014/2015 zapojuje do projektu OVOCE DO ŠKOL. Dodavatelem produktů je BOVYS s.r.o. VELKOOBCHOD OVOCE – ZELENINA   www.bovys.cz

Základním cílem celého projektu „Ovoce a zelenina do škol“ je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě.

Jako cílová skupina byli po dohodě resortů školství, zdravotnictví a zemědělství zvoleni žáci prvního stupně základních škol, včetně žáků z přípravných tříd.