PRO RODIČE

VŠI

V Praze dne 15.2.2016

 Vážení rodiče,

obracíme se na vás ve věci výskytu vší ve škole. Žádáme vás  o  maximální součinnost při řešení tohoto nemalého a dlouhodobého problému. Je nutné, aby byla  při každém zaznamenaném výskytu živých vší u vašich  dětí neprodleně  informována škola. Třídní učitelé tak mohou včas informovat rodiče ostatních dětí a zamezit tím alespoň z části vzniklému riziku šíření  infekčního onemocnění.  Z důvodu ochrany zdraví dětí v kolektivu nemohou být děti, u nichž je zjištěn výskyt vší, zařazeny bez ošetření vlasů do dětského kolektivu.  Prosíme proto o důkladnou prohlídku hlavy vašeho dítěte a zpětnou písemnou zprávu o stavu věci.  Informace ohledně problému vší a ošetření hlavy najdete na  webu školy.

Škola ve věci výskytu vší informovala Hygienickou stanici hlavního města Prahy - pobočku Severozápad, Nechanského 590/1, 160 00 Praha 6.  Pro zajištění likvidace problému je nutné mimo ošetření hlavy,  zajistit čisté povlečení (opakovaná vyvářka polštáře),  problémem mohou být pokrývky hlavy, límce kabátů,  polštářky,  plyšové hračky,  společné používání hřebenů, ozdob do vlasů, …   .

Škola provede ve třídách školy i školní družiny ošetření koberců a čalounění, včetně polštářů.

Vážení rodiče, apelujeme na odpovědnost za důsledné řešení výskytu vší u vašeho dítěte. Pokud nebudeme postupovat jednotně, bude nás problém vší trápit opakovaně a nepodaří se nám jej eliminovat. 

 Děkuji za spolupráci.                                                                        

 S pozdravem  Mgr. Jana Kindlová ředitelka školy

POKYN MŠMT

NÁSTĚNKA

YOUTUBE KANÁL

Videa ze školních akcí a krátké filmy vytvořené v rámci výuky  i zájmových kroužků můžete nově sledovat na školním kanálů na Youtube.

MÁME FACEBOOK

Dění ve škole sledujte i na Facebooku.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVY

V zájmu zvýšení bezpečnosti žáků ve školní budově je nutno návštěvu předem ohlásit (mailem, telefonicky).
Návštěvy, prosím, hlaste tomu, s kým se potřebujete setkat.
Neohlášené návštěvy nebudou vpuštěny do budovy.
Děkujeme za pochopení.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v novém prostředí elektronické žákovské knížky, kterou zavádíme od 4. do 9. tříd.
Jméno:
Heslo:

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy