SPORTOVNÍ ABECEDA - 1-3 třída (7-9 let)

Pondělí  15:00-15:45 hod

Lektor: Lenka Nováková

Místo konání:

ZŠ Petřiny SEVER, Na okraji 43, Praha 6

Malá tělocvična – listopad – březen

Hřiště – říjen, duben a květen (v případě deště jsme v malé tělocvičně)

Popis kroužku:

Zaměřujeme se na rozvoj sportovní všestrannosti vašich dětí.

Běhání, skákání, házení, ale také lezení, plazení, kutálení. Pohybové hry s míči a dalšími pomůckami i bez nich.

Více informací a přihlášení :   www.spolecnyden.cz

HRAVÁ ODPOLEDNÍ SETKÁNÍ PRO PŘEDŠKOLÁČKY

Srdečně zveme všechny zájemce na hravá odpoledne pro předškoláčky vždy od 16:00 do 17:00 v termínech 28.2., 7.3., 14.3. a 21. 3.. Zvané jsou děti spádové i nespádové v doprovodu rodičů, pro které ve stejném čase připravujeme setkání s vedením školy či seznámení s nabízenou metodou výuky čtení v 1. třídě - seminář pro rodiče ( 28.2.). Na odpolední akce není třeba se předem přihlašovat. Vstup je volný a lze se zúčastnit programů dle možností a výběru zájemců.