ČTENÁŘSKÝ KLUB PRO 1. STUPEŇ

Do Čtenářského klubu vítáme děti, které rády čtou, ale i děti, které mají rády příběhy, čtení je láká, ale ještě nenašly "svou" knihu. V klubu si čteme, povídáme o knihách, o čtení, představujeme si knihy a dojde i na hry.
Prijďte se mezi nás podívat!

Klub zahajuje činnost 14. září 2020, scházet se budeme v pondělí od 14 od 15:30.
Pro žáky školy je klub zdarma. Zájemce o návštěvu klubu prosím o vyplnění přihlášky.

Klub vede: Karolína Houdková, kaa.houdkova@gmail.com

PŘIHLÁŠKA -Čtenářský klub

Základní škola Petřiny-sever hledá spolehlivou paní účetní a ekonoma školy. Nástup od 1.7. 2021. Znalost účetnictví škol - příspěvkových organizací je vítáno.
Nabízíme příjemné přátelské zázemí a pomoc v začátcích.
Kontakt: j.kindlova@zspetriny.cz, 728819174
Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky