FLÉTNA - Eva Svitáková

V kroužku Hra na flétnu si budeme hrát nejen s tóny na flétnu a melodií. Patří sem cvičení dechu, jazyka, správného vycentrování a držení těla. Hra na mravence, troubení auta, lokomotivu. Dechový fotbal, improvizace a cvičení představivosti tónů, experimenty se zvuky. Postupně se seznámíme s notami a hudebními znaménky. Hrajeme s doprovodem kytary nebo nahrávky.
Od 15 hodin hrají pokročilejší. Cvičíme souhru ve vícehlasech, relaxačních cvičení, která pomáhají při vystupování před obecenstvem. Improvizace a hra vlastních písniček.

Termín:
pondělí 14: 00 – 14: 45, 14: 50 – 15: 35