JÓGA A PILATES PRO DÍVKY (6.-9. TŘÍDA)

Termín: čtvrtek 14:45 - 15:40

Pořádá:
Společný den

Místo konání: Jógové studio Hvězda, Křenova 11, 3. patro. Praha 6 – Petřiny

Popis:

Lekce je kombinovaná – jóga&pilates.

Jógová cvičení jsou prospěšná pro fyzické i psychické zdraví dětí.

Pilates se zaměřuje na posílení středu těla a sílu. Od 12 let je dobré věnovat pozornost silovému cvičení u dětí. Je však uzpůsobeno jejich věku a možnostem.

Jógové pozice působí na celkové zklidnění a vyladění organismu, zlepšují koncentraci, podporují správné držení těla, krevní oběh, posilují imunitní systém, působí pozitivně na funkci vnitřních orgánů, pomáhají odstranit únavu a vnitřní napětí.

Každá lekce končí příběhem s poučením, který čte lektorka (děti se učí koncentraci a zklidnění) nebo malováním (dětí vyjadřují své pocity a emoce).