JUNIORSKÁ ROBOTIKA BRICKS 4 KIDS

Cena: 2800 Kč/pololetí
Zahájení: 1. 10. 2019,   konec 28. 1. 2019
Přihlašování na www.bricks4kidz.cz/praha6

V kurzu Bricks 4 Kidz®  - Juniorská robotika používáme tablety s programem LEGO® WeDo 2.0® a stavíme z našich projektových stavebnic sestavených z kostek LEGO®.  Program kurzu je navržen tak, aby dětem názorně představil robotiku a naučil je základním principům programování. Děti se spolu s námi naučí vytvořit programy s použitím softwaru LEGO® WeDo 2.0® pro ovládání našich modelů Bricks 4 Kidz®, které si samy postaví! Každou hodinu stavíme jiný model a přijímáme nové výzvy. Děti pracuji ve dvojicích v malém počtu, max. 10 dětí.  Kroužek se koná při minimálním počtu 5 dětí. Pro děti 3. - 5. tříd. Na tento kroužek je možné čerpat příspěvek v rámci projektu Aktivní město.