KLUB DESKOVÝCH HER

Klub deskových her pro I. a II. stupeň ZŠ je určen  jak dětem, kteří už deskové hry hrají, tak ale i úplným začátečníkům. Hrát hry s reálnými kamarády je prostě lepší než být doma sám u počítače !  Deskové hry rozvíjí kreativitu, logické myšlení, ale také učí děti vzájemné komunikaci a respektu. Není to jen koníček a zábava... je to škola hrou. V kroužku jsou zařazeny jak osvědčené hry, ale i novinky. Dětem jsou k dispozici také hry pro jednoho hráče tzv. smart hry (Safari, Tučňáci na ledu..).
Děti si hraním rozvinou logické myšlení, slovní zásobu, vyjadřovací schopnosti, komunikaci s ostatními a v neposlední řadě přijmout porážku i vítězství.

Termín:
pondělí 15:00 - 16:30

Klub vede Hedvika Píclová, h.hinterholzinger@zspetriny.cz
Zahájení: září 2020

Základní škola Petřiny-sever hledá spolehlivou paní účetní a ekonoma školy. Nástup od 1.7. 2021. Znalost účetnictví škol - příspěvkových organizací je vítáno.
Nabízíme příjemné přátelské zázemí a pomoc v začátcích.
Kontakt: j.kindlova@zspetriny.cz, 728819174
Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky