KROUŽEK MATEMATIKY: KROK ZA KROKEM K PŘIJÍMACÍM ZKOUŠKÁM Z MATEMATIKY

13 – 14 žáků …… 900 Kč

15 – 16 žáků …… 850 Kč

O přihlášky si žáci mohou požádat u pí. učitelky H. Kadlecové od 2. 9. do
4. 9. 2019. Přihlášky mohou žáci odevzdávat do pátku 5. 9. 2019.

Kroužek zahájíme opakováním a prohloubením učiva z 6. až 8. ročníku (cca 14 h). Poté přejdeme na řešení testů přijímacích zkoušek z předchozích let. Žáci každý týden dostanou sadu úloh, kterou si doma samostatně vyřeší. Ve společné hodině se budeme věnovat úlohám, které děti samostatně nezvládly.

Pro domácí i školní přípravu budeme používat: Testy z matematiky od nakladatelství Didaktis. Škola může zajistit výhodný nákup publikací. (v loňském roce stály dvě publikace 200 Kč, jedna publikace cca 180 Kč)

Kroužek doporučujeme doplnit o „Zkoušky na nečisto“, které organizují jiné vzdělávací agentury.