KUTILSKÁ DÍLNA - také ONLINE

Děti si v průběhu kroužku osvojí práci s nástroji, jako jsou vrtačky, pilky, kladiva, nebo šroubováky. Vyrábět budeme z nejrůznějších materiálů jako je dřevo, guma, plech, dlaždice, plast, nebo sádra. Po každé hodině si děti výrobky odnesou domů.

Od 15. 2. probíhají lekce online. Více informací - https://www.berukrouzky.cz/nase-sluzby/pro-deti/online-krouzky/online-kutilska-dilna

Termín: úterý 14:00 - 15:00
Cena za pololetí: 1950 Kč

Základní škola Petřiny-sever hledá spolehlivou paní účetní a ekonoma školy. Nástup od 1.7. 2021. Znalost účetnictví škol - příspěvkových organizací je vítáno.
Nabízíme příjemné přátelské zázemí a pomoc v začátcích.
Kontakt: j.kindlova@zspetriny.cz, 728819174
Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky