ROBOTIKA - LEGO MINDSTORMS

Termín: úterý 15:00 - 16:00 učebna ICT
Počet dětí: 6 (6. třída - 9. třída)
Cena: 1190 Kč za 17 plánovaných hodin (pololetí)
Zahájení: 14. 9. 2020
Přihláška: a.kejhar@zspetriny.cz

Zájmový kroužek uvede žáky do základů programování, sekvenčních a podmíněných operací na platformě robotů LEGO Mindstorms. Náplní kroužku bude týmové řešení zadaných úloh pomocí robotů, které budou žáci sami navrhovat, sestavovat a programovat. Kroužek by měl rozvíjet logické myšlení, a originalitu při řešení obtížných úkolů.

Základní škola Petřiny-sever hledá spolehlivou paní účetní a ekonoma školy. Nástup od 1.7. 2021. Znalost účetnictví škol - příspěvkových organizací je vítáno.
Nabízíme příjemné přátelské zázemí a pomoc v začátcích.
Kontakt: j.kindlova@zspetriny.cz, 728819174
Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky