KROUŽEK MATEMATIKY PRO NÁROČNÉ

Termín: úterý 14–15 h, 15.9. – 26.1.; (v případě velkého zájmu i v pondělí 14–15 h, 14.9. – 25.1.)

Počet hodin: 18 h po 60 min

Povede: Z. Šmídová

Cena:
1100 Kč …. 6 žáků (minimální počet ve skupině)

Pro žáky 4. až 6. tříd nabízím matematický kroužek, ve kterém si společně prohloubíme znalosti a otevřeme témata jako matematická intuice, práce s informacemi a strategie testů a učení. Během lekcí se podíváme na složitější úlohy, které mohou vybrat i účastníci kurzu a svou pozornost také zaměříme na řešení úloh geometrických.
Přihlášky zasílejte na zuzka.smidova@email.cz, nebo je předejte přímo mně.

Budu se na Vás těšit!
Zuzana Šmídová