VĚDECKÉ POKUSY

Děti se zde naučí především soustředění a opatrnosti, které jsou při manipulaci s různými chemikáliemi, ale i běžnými domácími prostředky zapotřebí. Samotné vzdělávání dětí ohledně chemických reakcí a fyzikálních zákonů je podáváno ve srozumitelné formě a děti vědomosti podpořené vizuálními efekty vstřebávají neuvěřitelně snadno. Bezpečnost je pro nás samozřejmě na prvním místě a tak jsou pokusy rozděleny do dvou kategorií. V první kategorii děti sami provádí daný pokus a mají tak jasný důkaz o reakci. V druhém případě je pokus prováděn lektorem a vysvětlen dětem. Veškeré vybavení na pokusy je na hodině připraveno a děti si domů odnesou vědomosti a poučení, jak pokus zopakovat, a občas i nějaký ten výrobek ;-).

Termín konání:
čtvrtek 15:15 - 16:15