zadání práce od 18. do 22.5. 2020

předmět

učivo

Čj

Dokončení slabikáře, vlastní knížky, pracovní listy v mailu s procvičením čtení Di, ti, ni/ dě, tě ně a rozšiřující čtení pro čtenáře. Písanka č. 3 s. 1, 5, 6, 7 a 11 (listy mezi tím jsou jen dobrovolné)

Část dětí dokončuje pracovní sešit, pro ostatní pracovní listy v mailu

Prv

Hodiny - výroba modelu hodin podle návodu v mailu, pro nadšence zkoumání slunečních hodin. Základní určování (čtvrt, půl hodiny atd…) Pokud nejde, je znovu čas ve druhé třídě.