zadání práce od 20. - 24. 4. 2020

ČJ

učebnice 117/15 a - g (školní sešit)

Na našem classroom bude pracovní list

MA

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com .Pro přístup kontaktuje j.kindlova@zspetriny.cz

AJ

BATTY

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com

E.PILAŘOVÁ

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com .Pro přístup kontaktuje e.pilarova@zspetriny.cz

G.ŠAGINJANOVÁ

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com .Pro přístup kontaktujte g.saginjanova@zspetriny.cz

L.SZTURCOVÁ

UČ. str. 34/2 - odpovědět, poslat na Google Classroom

(kód pro přístup: pydqp3m)

• vytvoř si svůj rozvrh hodin (podle skutečnosti)

• PS: strana 28 (vyplň; neposílej)

K.KUBELKOVÁ Práce je průběžně zadávána na googledisku. Pro přístup kontaktujte k.kubelkova@zspetriny.cz

VL

Zůstává zadaná práce + na classroom

Badatelský úkol (na classroom)

POZNÁMKY

PRACOVNÍ ČINNOSTI: Jelikož se nám blíží Velikonoce, vyfoukni vajíčko a krásně ho ozdob (dle své fantazie). Hotový výrobek pak vyfoť a pošli mi na classroom. Všechna vajíčka si pak vystavíme :-)