zadání práce od 27. - 30.4.2020

ZADÁNÍ PRÁCE - SOUBORY KE STAŽENÍ

CHEMIE - názvosloví oxidůCHEMIE - názvosloví oxidů

Čj

Práce zadávána přes internet v prostředí Google Classroom. Pro přístup a informace kontaktujte h.sukova@zspetriny.cz .

M

Práce zadávána přes internet v prostředí Google Classroom. Pro přístup a informace kontaktujte j.ugorny@zspetriny.cz .

Aj

G. Šaginjanová- Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com .Pokud nemáte heslo, kontaktujte g.saginjanova@zspetriny.cz.

E.Pilařová

práce je zadávána přes google classroom. Pro heslo či informace kontaktujte  e.pilarova@zspetriny.cz

Cj

RJ- Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com .Pokud nemáte heslo, kontaktujte g.saginjanova@zspetriny.cz.

FJ- Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com. Kontakt: h.hinterholzinger@zspetriny.cz

D

Práce je průběžně zadávána na google classroom v kurzu Zeměpis - přírodopis - chemie. Pokud nemáte heslo nebo nevíte jak se přihlásit, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz

Z