AKTUÁLNĚ ZE ŠKOLY

OBĚDY A ČIPY PRO NOVÉ ŽÁKY

Novým žákům můžete zaplatit a objednat obědy nebo koupit čip již od 22. 8. 2022 v době od 10:00 do 12:00 hod. v kanceláři školní jídelny.
Děkuji za spolupráci R. Šimková, ved. ŠJ, 235 090 741

ZÁPIS ZŠ MARJÁNKA PRO UKRAJINSKÉ ŽÁKY - 2. KOLO

Vážení ukrajinští rodiče,
oznamujeme vám, že probíhá druhé kolo zápisu do ZŠ Marjánka, který se týká všech ukrajinských žáků, kteří splňují alespoň jednu z následujících podmínek:
  • s místem bydliště na Praze 6 neomezeně (bez spádovosti),
  • kteří splňují podmínku 90 dní pobytu na území ČR za účelem strpení,
  • kteří přicestovali do ČR po konání prvního oficiálního zápisu dne 21.6.2022,
  • kteří nebyli v 1. kole (dne 21.6.2022) přijati na žádnou základní školu na Praze 6,
  • 9. ročníků, kteří nebyli přijati na žádnou střední školu a žádají na svých školách o opakování 9. ročníku. Pro tyto žáky budeme otevírat speciální 9. třídu s intenzivní výukou matematiky a českého jazyka (intenzivní příprava na přijímací pohovor na střední školy).
  • kteří věkově patří do 9. třídy (14 – 15 let).

Škola nabízí pracovní příležitosti pro
pedagoga s aprobací DĚJEPIS/NJ ,
asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky