PŘÍPRAVA K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM

Příprava k talentovým zkouškám pro děti z 5. tříd

Kroužek se bude konat ve středu od 15 do 17 hodin. Cena 1600 KČ. Je primárně určen pro děti z pátých tříd, které se připravují k talentovým zkouškám do výběrových tříd s rozšířenou výukou výtvarné výchovy. Tomu odpovídá i program – děti se seznámí s jednotlivými výtvarnými technikami tak, aby jimi kreativně vyjádřily zadané úkoly.

Zahájení kroužku: 6. 10. 2021
Kapacita kroužku byla naplněna!

Příprava k talentovým zkouškám na střední umělecké školy

Kroužek se bude konat ve středu od 15 do 18 hodin a je určen dětem do sedmé do deváté třídy. Cena 1 800 KČ obsahuje i dva sobotní kurzy intenzivní přípravy. Program kurzu je zaměřen na studijní kresbu a malbu a úkoly vyplývající z požadavků jednotlivých výtvarných škol.

Zahájení kroužku: 8. 9. 2021
Kapacita kroužku byla naplněna!

PŘIHLÁŠKA - VÝTVARNÁ PŘÍPRAVKA

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky