Jméno:
Heslo:

Stravování cizích strávníků (obědy pro seniory)

Naše školní jídelna stravuje i cizí strávníky. Jsou to především zaměstnanci okolních firem, kterým u nás chutná a proto se naučili denně docházet a dále pak v rámci dotovaného programu MČ Prahy 6 i seniory.

CENA OBĚDA: 

Cizí strávníci budou od února 2020 za celé menu platit 99,- /polévka, hl.oběd, buď salát nebo kompot, někdy moučník, ovoce a k pití čaj nebo džus/. 

Senioři platí za menu 50,- Kč a úřad oběd dotuje 49,-Kč.

DOBA STRAVOVÁNÍ:

Vzhledem k novému uspořádání školní jídelny po rekonstrukci /nemáme malou jídelničku/, je nutné všechny cizí strávníky odstravovat v hlavní jídelně a proto bylo nutné upravit dobu výdeje od 11.15 do 11.45 hod. Po této hodině nelze cizí strávníky do jídelny vpustit, nesmí se stravovat společně s žáky školy. Z tohoto důvodu byla půlhodina původního výdeje prodloužena o 15 min. Cizí strávníci si denně kupují u okénka ŠJ lístečky, které následně odevzdají u výdeje.


PŘIHLÁŠKY KE STRAVOVÁNÍ PRO SENIORY:

Senioři musí vždy 2x ve školním roce - v září a poté v lednu přinést nové přihlášky, které po splnění následných podmínek obdrží na MČ P 6, Čs.armády 23, odbor sociálních věcí, paní Buštová/tel.č.220 189 645/.

Podmínky dotovaného oběda je věk seniora nad 65 let, trvalé bydliště na Praze 6 a max.výše důchodu 15.345,- Kč. S sebou na úřad by senior měl mít občanský průkaz a výměr důchodu se 3 posledními složenkami či výpisy z banky o převzetí důchodu.

S přihláškou přijdou zájemci o stravování k okénku kanceláře školní jídelny. Vedoucí školní jídelny strávníky zaeviduje v počítači. Po zaplacení se mohou začít stravovat. Praxe v placení obědů je taková, že buď si strávník zaplatí celý následný měsíc, nebo třeba jen 10 obědů. V případě, že jsou platby za obědy téměř vyčerpány, vedoucí ŠJ seniora na tuto skutečnost upozorní. Většinou si strávníci obědy objednávají ze dne na den, ale též dle jídelníčku i na celý týden. Také u okénka obdrží strávník lísteček, který odevzdá u výdeje proti obědu.

ODHLÁŠENÍ OBĚDA:

Objednaný oběd lze další den odhlásit do 8.00 hod. na tel: 235 090 741.

Po 8 hod. nelze odhlášky brát v potaz a pokud není oběd vyzvednut v určeném čase, je nabídnut k prodeji dalším strávníkům !!!

Denně mají senioři nárok pouze na jeden dotovaný oběd!!! Pokud by měli zájem o další oběd, musí jej zaplatit v plné výši 99,- Kč.

Přejeme vám v příštím školním roce jen příjemné chuťové i vjemové zážitky v naší ŠJ a těšíme se na vzájemnou příjemnou, klidnou a vstřícnou spolupráci.

Kolektiv ŠJ

NÁSTĚNKA

KOMU ŘÍCT O ŠIKANĚ, ABYCH NEŽALOVAL?

Internetová schránka důvěry.

GDPR - INF. MEMORANDUM

Zásady zpracování osobních údajů, kterými se škola řídí.

HLEDÁME NOVÉ ZAMĚSTNANCE NA VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

škola nabízí pracovní příležitosti pro pedagogy, asistenty a volnou pozici správce hřiště

YOUTUBE KANÁL

Videa ze školních akcí a krátké filmy vytvořené v rámci výuky  i zájmových kroužků můžete nově sledovat na školním kanálů na Youtube.

MÁME FACEBOOK

Dění ve škole sledujte i na Facebooku.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVY

V zájmu zvýšení bezpečnosti žáků ve školní budově je nutno návštěvu předem ohlásit (mailem, telefonicky).
Návštěvy, prosím, hlaste tomu, s kým se potřebujete setkat.
Neohlášené návštěvy nebudou vpuštěny do budovy.
Děkujeme za pochopení.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v novém prostředí elektronické žákovské knížky, kterou zavádíme od 4. do 9. tříd.

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy