AKTUÁLNĚ ZE ŠKOLY

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2019/20 proběhne ve dnech 2. - 3. 4.
Veškeré informace k zápisu a k akcím pro předškoláky včetně potřebných tiskopisů pro rodiče.

JARNÍ PRÁZDNINY - PROVOZ DRUŽINY

O  jarních prázdninách nebude pro malý počet zájemců školní družina v provozu.

PROSBA O OMEZENÍ PLATEB OBĚDŮ V HOTOVOSTI

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že od prosince ruší petřinská  pobočka KB peněžní pokladnu a výběr  i ukládání peněz bude přes bankomat, vás tímto oslovením prosíme, aby jste zvážili zavedení trvalých příkazů na placení stravného. Pokud ke změně přistoupíte, vedoucí školní jídelny od vás bude  potřebovat č.účtu, z kterého budete obědy platit, aby pak koncem školního roku vám na toto č.úč.poslala přeplatky. Po obdržení tohoto č.vám přidělí variab.symbol a podá další instrukce.
Děkujeme za spolupráci a pochopení.
Obracet se můžete na  paní Renatu Šimkovou vedoucí školní jídelny - telefonicky 235090741 nebo emailem na adresu r.simkova@zspetriny.cz

RIZIKOVÉ JEVY SOUVISEJÍCÍ SE ZÁVISLOSTÍ NA INTERNETU A SOC. SÍTÍCH

Novým trendem se staly informační a počítačové technologie, které jsou dnes běžně dostupné i žákům na 1. stupni. S tím souvisí nové rizikové jevy, které bychom vám ve stručnosti chtěli představit.

PRÁCE ŽÁKŮ Z ANIMOVANÉ TVORBY

Na školním kanále Youtube můžete sledovat práce žáků devátých tříd z povinně volitelného předmětu Filmová tvorba a také práce žáků v kroužku Filmová animace. Každé video je originál.
Youtube kanál.

HRAVÁ ODPOLEDNÍ SETKÁNÍ PRO PŘEDŠKOLÁČKY

Srdečně zveme všechny zájemce na hravá odpoledne pro předškoláčky vždy od 16:00 do 17:00 v termínech 28.2., 7.3., 14.3. a 21. 3.. Zvané jsou děti spádové i nespádové v doprovodu rodičů, pro které ve stejném čase připravujeme setkání s vedením školy či seznámení s nabízenou metodou výuky čtení v 1. třídě - seminář pro rodiče ( 28.2.). Na odpolední akce není třeba se předem přihlašovat. Vstup je volný a lze se zúčastnit programů dle možností a výběru zájemců.